zviedru diskiKatrs automašīnas īpašnieks zina, cik svarīga ir automašīnas uzturēšana. Gudri šoferi atrod labus servisus, kam uzticēt savu auto. Viens no tādiem ir Pirelli Key Point. Riepas un to maiņa, zviedru diski, akumulatori, eļļas un citas nepieciešamās lietas no šī servisa sniegs pārliecību, ka esat savai automašīnai devis labāko.

Pirelli Key Point sortimentā dažāda veida riepas – ne vien vasaras riepas, bet arī ziemas autoriepas, kā arī sporta riepas un riepas kravas, agro un spectehnikai.

 PIELAIKO DISKUS SERVISĀ VAI TIEŠSAISTĒ INTERNETĀ

Servisa mājaslapā atrodamas ne tikai autoriepas, bet arī lietie diski, kurus var atrast pēc markas, modeļa, izmēra, cenas vai ražotāja. Sortimentā arī daudzu iecienītie zviedru diski, kas izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. Klientu ērtībām gan zviedru diski, gan citi diski Pirelli Key Point riepu centrā piemērāmi vēl pirms pirkuma izdarīšanas. Viens no variantiem – piemērīt diskus kādā no Pirelli Key Point riepu centriem, pat nenobortējot riepas, un izvēlēties tos, kuri patīk vislabāk. Priekšrocība šādai disku pielaikošanai ir tāda, ka var apskatīt, kā zviedru diski izskatīsies uz automašīnas, klātienē servisā un būt pārliecinātam par galarezultātu disku maiņas gadījumā. Otra iespēja – interesējošie diski, piemēram, zviedru diski pielaikojami mājaslapā, izmantojot disku konfiguratoru – izvēlieties savas automašīnas marku un aplūkojiet visus piedāvātos variantus.

Uzzini vairāk- http://www.pkp.lv/lietie-diski/!

PIESAKIES RIEPU MAIŅAI SERVISA MĀJASLAPĀ

Turklāt Pirelli Key Point gādā par klientu ērtībām – interneta vietnē ne vien noskatāmas labākās autoriepas, bet arī piesakāma to nomaiņa. Tas nozīmē, ja aktuālas riepas Rīgā, atliks turpat mājaslapā atrast sev tuvāko riepu centru un pieteikties riepu maiņai Jums ērtā laikā. Augstas kvalitātes riepas Rīgā saņemamas piecos riepu centros. Turklāt, tiek piedāvātas ne tikai riepas Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Parūpējieties par savu auto –  Pirelli Key Point pieejamas labākās riepas Rīgā un citur Latvijā.

Ik gadu aukstās sezonas beigās auto vadītāji ar prieku nopūšas – saspringtākais braukšanas laiks ir beidzies. Lai arī šķiet, ka brauktuves virsma ir sausa un neslīdoša, par drošību jādomā arī vasaras mēnešos. Augstas kvalitātes autoriepas vasaras sezonai, piemērots ātrums un ceļu satiksmes noteikumu ievērošana nodrošinās labu braukšanas pieredzi. Ātrums un braukšanas kultūra ir Jūsu ziņā, bet jaunas vasaras riepas nodrošinās oriģinālo riepu serviss Pirelli Key point. Pateicoties tam, ka vasaras riepas tagad kļūst īpaši aktuālas, servisā ir vasaras riepu izpārdošana. Būtiski, ka sev interesējošās autoriepas ērti varat piemeklēt, izmantojot mājaslapā www.pkp.lv pieejamo meklētāju, kur pēc izmēriem vai automašīnas markas, viegli un ērti atrast nepieciešamās autoriepas. Izmantojiet izdevību parūpēties par savu automašīnu kopā ar Pirelli Key point – vasaras riepu izpārdošana un citi izdevīgi piedāvājumi ļaus izbaudīt drošu braukšanu arī vasaras sezonā.

Pie Pirelli Key Point pieejamas autoriepas ar labākās cenas garantiju – ja tādas pašas autoriepas kaut kur redzat lētāk, dodieties uz Pirelli Key Point un, iespējams, autoriepas saņemsiet par vēl draudzīgāku cenu.

 Pirelli Key Point gādā, lai nodrošinātu tikai augstākās klases preces un pakalpojumus Jūsu automašīnai – kvalitatīvas riepas Rīgā un citur Latvijā un Eiropā, zviedru diski, vasaras riepu izpārdošana ir tikai maza daļa no tā, kā Pirelli Key Point ik dienas rūpējas par savu klientu spēkratiem. Uzticiet savu automašīnu profesionāļiem arī Jūs!

Zviedru diski un riepas- pkp.lv