udensjums.lv dziļubums, arteziskais urbums, spices urbumsPrivātmājas dzeramā ūdens jautājumu var atrisināt ar ūdens piegādes iekārtu. Viens no ūdens apgādes pakalpojuma uzstādītājiem ir Udensjums.lv, kas sniedz sniegt nepieciešamās konsultācijas atbilstošāko risinājumu realizēšanai . Šobrīd dzeramo ūdeni iegūst no trīs zemes kārtām. Ikvienā no ūdens ieguves veidiem ir priekšrocības un nepilnības, tomēr vienmēr vislielākais ieguvums ir ikdienas lietošanai domāts ūdens.

Viens no optimālākajiem dzeramā ūdens iekārtu uzstādīšanas variantiem ir artēziskā urbuma ierīkošana, tādēļ kā dziļurbuma ūdeni var lietot uzturā un ikdienas nepieciešamībai.

Dziļurbuma montāža

Pamatiežos uzstādītos urbumus sauc par dziļurbumiem jeb artēziskajām akām. Tas ir brīvs no bakterioloģiskā piemaisījuma, līdz ar to kvalitatīvāks un tīrāks. Dziļurbuma uzstādīšana tiek veikta ūdensnesoša horizonta dziļumā, kur tiek ievietotas bezsienu plastikāta, nerūsējošā tērauda vai tērauda caurules un filtra daļas. Atsevišķās vietās dziļurbuma ūdenī ir liela dzelzs Fe un kaļķa koncentrācija, ko teicami var atrisināt ar korektu ūdens filtru instalāciju.

Dziļurbums ir piemērotākais risinājums privātmājas vai vasarnīcas ūdens autonomās apgādes iekārtu montēšanai. Dziļurbumi ilgtermiņa nodrošina pastāvīgu un lielu ūdens daudzumu, to var lietot arī uzturā, kā arī ilgs urbuma mūžs (līdz pat 50 gadiem). Lai gan tā ierīkošanas naudas izmaksas salīdzinot ar citām ūdens iegūšanas metodēm (filtra urbums, grodu aka) ir lielākas, artēziskais urbums ilgtermiņā nodrošinās ar praktiski nebeidzamu ūdens daudzumu.

 Ģeometriksās apkures zondes uzstādīšana – http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/geotermiskas-apkures-zondes-uzstadisana

Zemes slāņu ūdens – alternatīvi ūdens rezervuāri