plauktiDRĒBJU SKAPJI UN CITAS MĒBELES GAN MĀJĀM, GAN BIROJIEM

Ja vien Tu neesi cilvēks, kas nepārtraukti ir ceļā ar mugursomu, tad arī Tev noderēs tāda furnitūra, kā biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti vai citas bērnu mēbeles, lai pavadītais laiks telpās būtu pilnīgāks un, protams, ērtāks. Kas tās ir? Kam tās vajadzīgas? Kur tās izvēlēties? Tas viss turpmākā tekstā!

T-KREKLU, MĒTEĻU, DŽINSU NOVIETOŠANAI NEPIECIEŠAMI DRĒBJU SKAPJI

Cik drēbju skapji ir Tavās mājās? Drēbju skapji ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, lai saglabātu Tavu apģērbu kārtīgu, bez putekļiem un krunkām. Drēbju skapji mūsdienās ir pieejami gan ar durvīm, gan bez, gan ar lādēm un spoguļiem.

TAVĀM ATVASĒM NODERĒS BĒRNU MĒBELES!

Kādas gan bērnu mēbeles pastāv? Lūk, dažādas bērnu mēbeles:
Rakstāmgaldi;
Gultas;
Fototapetes;
Bērnu krēsli un citas bērnu mēbeles.
Tās visas ražo tādi zīmoli kā ACME, DREWEX, FILIPEK, KIDKRAFT u.c. Varbūt Tev interesē tieši gultas? Lasi par tām sīkāk nākošajā rindkopā!

KOMFORTABLAS BĒRNU GULTAS

Bērniem ir jāguļ vidēji ilgāk nekā pieaugušajiem, tāpēc bērnu gultas ir īpaši būtiska mēbele Tava bērna guļamistabā! Neatkarīgi vai Tavs bērns ir pirmsskolas vecuma vai vecāks, bērnu gultas ir izveidotas ikvienam. Piemēram, bērnu gultas zīdaiņiem vai divstāvu gultas diviem bērniem.

METĀLA UN KOKA PLAUKTI UN VITRĪNAS

Plaukti ir tik ierasta un pielietota prece. Interesanti, ka arī plaukti mūsdienās ir pieejami dažnedažādās variācijās, piemēram:
Grīdas plaukti;
Plaukti iekāršanai pie sienām;
Stūra plaukti;
Metāla plaukti;
Plaukti – dokumentu skapji;
Biroja plaukti;
Plaukti ar rulo durvīm;
Plaukti ar žalūzijām.

STŪRA UN SIENAS DATORGALDI

Datorgaldi mūsdienu tehnoloģiju laikā ir nākošā regulārāk izmantotā mēbele aiz gultas, kur pavadām vismaz trešdaļu diennakts. Arī datorgaldi atšķiras ne tikai pēc izmēriem, bet arī specifikācijas:
Datorgaldi ar atvilktņu bloku;
Istabas stūrī novietojami datorgaldi;
Datorgaldi ar metāla konstrukciju;
Koka datorgaldi;
Datorgaldi ar īpašu noformējumu bērniem;
Datorgaldi apvienojumā ar plauktu sekciju;
Klasiskie datorgaldi bez plauktiem un papildus nodalījumiem.

PAR TAISNU MUGURU UN PRODUKTĪVU DARBADIENU PARŪPĒSIES ĒRTI BIROJA KRĒSLI

Vai arī Tev ir būtiski, kā sēdēšana ilgtermiņā ietekmē stāju un veselību? Tad Tev ir jāiegādājas ergonomiski biroja krēsli gan mājām, gan darbam! Kad tiek runāts par stīvām mugurām vai galvassāpēm, biroja krēsli ir viens no būtiskākajiem cēloņiem. Protams, ja ir nepieciešams organizēt konferences, tad ir pieejami arī vienkāršie biroju krēsli apmeklētājiem.

IEGĀDĀJIES VISU IEPRIEKŠ APRAKSTĪTO E-VEIKALĀ XNET.LV!

Simtiem dažādu modeļu biroja krēsli, datorgaldi, bērnu gultas, drēbju skapji, plaukti un bērnu mēbeles tikai dažu sekunžu attālumā – iekš internetveikala Xnet.lv! Tu nenožēlosi, jo saņemsi gan patīkamus nosacījumus, gan arī ļoti operatīvu piegādi!

Apmeklē iespējams apjomīgāko interneta veikalu Latvijā – iepērcies XNET.LV!

 

Xnet.lv interneta veikalā – plaukti