pirmais kredīts bez maksas vivusSteidzami nepieciešama nauda, bet nezini kur vai no kā aizņemties? Lielisks risinājums ir kredīti internetā, jo tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. No Vivus.lv varēsi aizņemties naudas kredītu sākot jau no piecdesmit eiro un atmaksāt jau pēc mēneša, turklāt, naudas līdzekļus bankas kontā saņemsi dažu minūšu laikā. Lai saņemtu ātro kredītu, Tev ir jābūt vecumā no divdesmit līdz 75 gadiem, bez kavētiem kredīta maksājumiem. Lai saņemtu kredītu, Tev būs vajadzīgs arī mobilais telefons un e – pasts. Šīs, nepieciešamās lietas nav nedz sarežģītas, nedz grūti izpildāmas. Viss, kas Tev jādara ir jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāaizpilda un jāiesniedz visa nepieciešamā informācija un nauda tavā bankas kontā tiks ieskaitīta jau pāris minūšu laikā. Visi iesniegtie aizdevumu pieprasījumi tiek pārskaitīti katru dienu no 7:00 līdz 24:00, taču reģistrēties un pieteikties aizdevumam Tu vari jebkurā diennakts laikā. Kā arī pie Vivus.lv pirmais kredīts bez maksas!

Aizdevumi ir vienkārši noformējami, taču, vispirms, Tev ir jāizvērtē, vai piedāvātā procentu likme un komisijas maksa Tevi apmierina. Ņem vērā, ka izvēloties īsāku kredīta atmaksas termiņu, Tu varēsi iegūt izdevīgāku procentu atmaksas summu. Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas.

Ja nevari izvēlēties kādu aizņēmumu ņemt vai kādu atmaksas termiņu izvēlēties, Tu droši vari sazināties ar Vivus.lv klientu apkalpošanas centra darbiniekiem, kas Tev sniegs konsultāciju gan par naudas aizņēmumiem un tā atmaksas iespējām. Sazināties vari pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju un sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.

VIVUS.LV – NAUDAS LĪDZEKĻI TAVĀ KONTĀ, PAT NEATSTĀJOT DZĪVOKLI!