draudzīgākie kredīti internetāVivus.lv kredīti pieejami summā no 50 līdz 1000 latiem uz terminu no 1 līdz 24 mēnešiem. Aizņemšanās ir padarīta maksimāli vienkārša un ātra – atliek tikai reģistrēties Vivus majaslapā, pieteikt kredītu un apstiprināt profilu pārskaitot uz Vivus kontu simbolisku maksu 1 santīma apmērā. Gan pieteikšanās kredītam, gan tā noformēšana aizņem tikai dažas minūtes un parasti klients vēlamo kredīta summu saņem savā bankas kontā jau 15 minūšu laikā.

Kas drīkst pieteikties Vivus kredītam?

Lai būtu pieejami Vivus kredīti internetā, klientam ir nepieciešams būt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Lai nerastos problēmas ar aizņemšanos, topošajam klientam arī jābūt pozitīvai kredītvēturei, proti, nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības. Protams, tāpat kā aizņemoties pie citiem aizdevējiem, klientam nepieciešams arī bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, aktīvs mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

Vivus klientiem pieejami vislabākie kredītu nosacījumi:

  • Reģistrācijas un profila apstiprināšanas maksa tikai 0.01 sant.;
  • Bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana;
  • Bezmaksas aizdevuma izsniegšana;
  • Individuāla apkalpošana katram klientam;
  • Konfidencionalitāte un personas datu drošība;
  • Plašas iespējas aizdevuma saņemšanai un atgriešanai;
  • Īpaši piedāvājumi, akcijas un atlaides.

Ērtākais kredīts Latvijā

Gan reģistrēšanās, gan kredīta noformēšana notiek internetā. Katram klientam tiek izveidots savs online profils, kurā viņš var redzēt aktuālu informāciju par rēķiniem, kredīta noteikumiem, atmaksas termiņiem, akcijām un īpašajiem piedāvājumiem.

Arī kredīta atmaksas iespējas ir plašas. Vivus klientiem ir iespēja atgriez kredītu gan internetā, gan vairākās tirdzniecības vietās pa visu Latviju, gan jebkurā pasaules bankā. Kredīta atgriešanai ir divas iespējas – vai nu klients kredītu atgriež laikus, kā noteikts līgumā vai arī pagarina atmaksas termiņu un atgriež naudu vēlāk.

Vivus kredīti internetā tiek plaši izmantoti gan īstermiņa vajadzībām (rēķinu apmaksai; steidzamiem pirkumiem; ikdienas vajadzībām, ja aizkavējusies alga u.tml.), kā arī ilgtermiņā, jo lielā kredīta summa un izdevīgais atmaksas termiņš līdz 2 gadiem ļauj aizņemties arī lielāku plānu realizācijai.

Vivus.lv – klientiem draudzīgākie kredīti internetā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *