Plānojot dažādus pasākumus bieži  vien būs vajadzīga nojumes īre, telšu noma, kā arī dalībnieku ērtībām noderēs gāzes sildītāji terasēm. Aprīkojuma izīrētājs uzņēmums Akurats.lv spēs izlīdzēt šādos brīžos, jo uzņēmuma piedāvājumā būs visādi noderīgi risinājumi dažādiem pasākumiem, kā piemēram, bāra letes noma vai gaismas galdu noma.

SILTU VIDI JŪSU PASĀKUMĀ GARANTĒS GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM

Apzinoties Latvijas laika mainību, rīkojot āra pasākumus noderēs arī tāds aprīkojums kā gāzes sildītāji terasēm. Efektīvie gāzes sildītāji terasēm labi noderēs gan āra kafejnīcu īpašniekiem, gan tiem, kas organizē kāzas. Ieskatieties vietnē akurats.lv un zināsiet vairāk par to, kā ne vien gāzes sildītāji terasēm, bet arī citādāks pasākumu aprīkojums varēs Jums palīdzēt iekārtot konkrētu norises vietu.

Uzzini vairāk- http://akurats.com/lv/aprikojums/silditaji/!

 

GAISMAS GALDU NOMA STILĪGĀM BALLĪTĒM

Viens no jaunumiem uzņēmuma pakalpojumu klāstā ir pat gaismas galdu noma visādiem sarīkojumiem iekštelpās vai ārā. Gaismas galdu noma būs interesanta tiem cilvēkiem, kuri gribēs savu sarīkojumu atsvaidzināt ar gaišiem akcentiem. Īpaši praktiski ir tas, ka gaismas galdu noma nodrošina piegādes, novietošanas un aizvešanas procesu, kuru veiks Uzņēmuma Akurats.lv speciālisti..

NOJUMES ĪRE – BŪS SVARĪGS IKVIENA PASĀKUMA ORGANIZĒŠANAS ELEMENTS

Siltajā laikā katram āra pasākumu rīkotājam noderēs kvalitatīva telšu noma – dažreiz pietiekama būs tikai vienas nojumes īre, taču citreiz vajadzīga vairāku telšu noma. Ērtas un vienlaikus skaistas nojumes īre spēs pasargāt Jūsu pasākuma apmeklētājus no gandrīz jebkāda veida nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Izvēlieties Akurats.lv gan tad, ja ir nepieciešama vienas nojumes īre, gan daudzu lielizmēra telšu noma.

BĀRA LETES NOMA VIEGLĀKAI DZĒRIENU PASNIEGŠANAI

Ja plānojat sarīkojumu, kā ietvaros plānots servēt kokteiļus, Jums iespējams derēs bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošina Jūsu pasākumu ar parocīgi no vairākiem moduļiem izveidojamu bāra leti, kas no vienas puses ir balta un izgaismota, taču otrā pusē – praktiski pielāgota kokteiļu gatavošanai. Pie tam bāra letes noma varēs tikt apvienota arī ar bāra krēslu iznomāšanu, tādā veidā radot Jūsu pasākuma ietvaros reāla bāra sajūtu.

Viss nepieciešamais aprīkojums pasākumiem