vasaras riepu izpārdošanaIkviens automašīnas īpašnieks zina, cik svarīga ir automašīnas uzturēšana. Gudri šoferi atrod labus servisus, kam uzticēt savu automašīnu. Viens no tādiem ir Pirelli Key Point. Riepas un to maiņa, zviedru diski, akumulatori, eļļas un citas nepieciešamās lietas no šī servisa ļaus uz ceļa justies pārliecinoši .

Pirelli Key Point sortimentā dažādas riepas – ne tikai vasaras riepas, bet arī ziemas autoriepas, kā arī sporta riepas un riepas kravas, agro un spectehnikai.

AUGSTAS KLASES RIEPAS RĪGĀ UN CITVIET LATVIJĀ – TEICAMA IZVĒLE KATRAM

Pirelli Key Point mājaslapā var apskatīt ne tikai labākās riepas Rīgā un citur Latvijā, bet arī piesakāma to maiņa. Apskatiet tur pieejamo karti, izvēlieties tuvāko servisu un piesakiet maiņu sev ērtā laikā. Svarīgi, ka Pirelli Key Point piedāvā ne vien riepas Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Turklāt ar plašo riepu piedāvājumu var iepazīties turpat mājaslapā www.pkp.lv. Tātad, nav svarīgi, nepieciešamas riepas Rīgā vai citur Latvijā, Pirelli Key Point ir laba izvēle.

Ik gadu ziemas sezonas beigās auto vadītāji priecājas – saspringtākais braukšanas laiks ir beidzies. Lai arī šķiet, ka brauktuves virsma ir sausa un neslīdoša, par drošību jādomā arī vasaras mēnešos. Kvalitatīvas autoriepas vasaras sezonai, atbilstošs ātrums un ceļu satiksmes noteikumu ievērošana sniegs patīkamu braukšanas pieredzi. Ātrums un braukšanas kultūra ir Jūsu ziņā, bet jaunas vasaras riepas nodrošinās riepu serviss Pirelli Key point. Pateicoties tam, ka vasaras riepas tagad kļūst īpaši aktuālas, servisā ir vasaras riepu izpārdošana. Svarīgi, ka sev interesējošās autoriepas ērti varat atrast, izmantojot mājaslapā www.pkp.lv pieejamo meklētāju, kur pēc izmēriem vai automašīnas markas, vienkārši un ātri atrast nepieciešamās autoriepas. Izmantojiet izdevību parūpēties par savu automašīnu vislabākajā veidā – vasaras riepu izpārdošana un citi īpaši piedāvājumi ļaus izbaudīt drošu braukšanu arī vasaras sezonā.

LIETIE DISKI – KVALITĀTE UN TEICAMS SERVISS

Servisa mājaslapā aplūkojamas ne tikai autoriepas, bet arī diski, kurus var atrast pēc markas, modeļa, izmēra, cenas vai ražotāja. Piedāvājumā arī daudzu novērtētie zviedru diski, kas izceļas ar īpaši augstu kvalitāti. Klientu ērtībām gan zviedru diski, gan citi diski Pirelli Key Point riepu centrā piemērāmi vēl pirms pirkuma izdarīšanas. Viens no variantiem – klātienē piemērīt diskus kādā no Pirelli Key Point riepu centriem un izvēlēties tos, kuri patīk vislabāk. Priekšrocība šādai disku pielaikošanai ir tāda, ka var apskatīt, kā zviedru diski izskatīsies uz automašīnas, klātienē servisā un būt pārliecinātam par galarezultātu , ja diski tiks mainīti. Vēl viena iespēja – interesējošie diski, piemēram, zviedru diski pielaikojami mājaslapā, izmantojot disku konfiguratoru – izvēlieties savas automašīnas marku un aplūkojiet visus piedāvātos diskus.

Svarīgi piebilst, ka sadarbībā ar Lateko līzings, autoriepas iespējams iegādāties arī uz nomaksu. Saņemiet nepieciešamās autoriepas tagad, maksājiet vēlāk. Turklāt, ņemot vērā izdevīgos līzinga noteikumus, autoriepas no Pirelli Key Point būs sezonas labākais pirkums!

 Pirelli Key Point strādā, lai sniegtu augstākās kvalitātes preces un pakalpojumus Jūsu automašīnai – kvalitatīvas riepas Rīgā un citur Latvijā un Eiropā, zviedru diski, vasaras riepu izpārdošana ir tikai maza daļa no tā, kā Pirelli Key Point ik dienas rūpējas par savu klientu auto. Uzticiet savu automašīnu profesionāļiem arī Jūs!

 Uzzini vairāk- http://www.pkp.lv/lv/kur-nopirkt-riepas/riga/!

Viss jūsu automašīnai