Naudā nav laime, taču to var pateikt tikai tāds cilvēks, kam pašam jau ir pietiekami un priekšplānā izvirzās citas prioritātes. Situācijās, kad naudas uzkrājumi iepriekš nav veidoti, lielākajai daļai neatliek nekas cits kā aizņemties. Pats labākais variants nešaubīgi ir aizņemšanās no tuviniekiem vai draugiem, taču tas ne vienmēr ir iespējams. Ja vajadzība ir steidzama, var noderēt kredīti internetā bez ķīlas.

Vai kredīti internetā ir droši ?

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem ātrie kredīti, sms kredīti un patēriņa kredīti ir kļuvuši par vispopulārāko finanšu pakalpojumu Latvijā. Aplēses liecina, ka interneta kredītos 2012. gadā ir izsniegti vairāk kā 140 miljoni latu. Tas var likties daudz, taču, salīdzinot ar komercbanku apgrozījumu, tas tāds nieks vien ir. No otras puses, tas apliecina, ka sms kredītiem uzticas vairāki simti tūkstoši Latvijas iedzīvotāju un tas vien jau vien liecina, ka aizņemšanās internetā ir pietiekami droša.

Galveno apgrozījumiem kredītiem internetā veido tieši “sms kredīti” un “ātrie kredīti”. Abi pakalpojumi savā būtībā ir gandrīz viens un tas pats, taču aizņemšanās ar īsziņu ļauj iegūt papildus aizņēmumu vien nosūtot sms. Jāņem gan vērā, ka šāda iespēja ir spēkā tikai aizņemoties otrajā reizē, jo pirmajā reizē pilnīgi visiem ir jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā un to parasti veic no datora, nevis mobilā telefona.

Papildus drošību darījumam internetā sniedz nepieciešamība reģistrējoties apstiprināt savu profilu ar bankas pārskaitījumu. Neviens nesargā savu datu drošību tik ļoti kā bankas, tādēļ internetbankas iesaistīšana ļauj 100% pārliecināties, ka pieteikuma iesniedzējs ir patiesais kredīta ņēmējs (izņēmums – krāpnieki, kas nozaguši interneta bankas pieejas datus).

Kā iegūstami kredīti internetā bez ķīlas ?

Visi ātre naudas kredīti internetā parasti ir pieejami bez ķīlas. Pieteikties sms kredītam iespējams 24 stundas dienaktī, 7 dienas nedēļā, jo visus pieteikumus fiksē speciāla datorprogramma. Tanī pat laikā ir jāsaprot, ka anketas izskata un lēmumu pieņem reāli cilvēki, tādēļ nauda kontā tiek ieskaitīta tikai aizdevēju darba laikā. Vairumā gadījumu kreditori strādā no plkst. 9.00 līdz plkst. 20.00, taču reizēm arī ilgāk.

Piesakoties aizdevumam, ir jāaizpilda kredīta anketa un jāapstiprina savs lietotāja profils, pārskaitot nelielu naudas summu (parasti 0,01 Ls). Tālāk jau atliek sekot aizdevēja sniegtajām instrukcijām un naudai drīz vajadzētu būt rokās. Pirms aizņemties gan ir jāatcerās viena patiesība – skopais maksā divreiz. Ko tas nozīmē ? Ja neesiet gatavi atvēlēt savu laiku, lai salīdzinātu, kuri kredīti internetā ir lētāki, pārmaksāsiet un vēlāk iespējams vēl nožēlosiet, ka vispār aizņēmāties.

Noderīgs kredītu salīdzinājums un reizē arī iespēja palūkoties uz aizdevumiem internetā no informēta pircēja perspektīvas ir pieejama smscredit24 mājas lapā. Mēs iesakam aizņemties atbildīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Vai tam sekot jau ir jūsu rokās.

Visi kredīti internetā bez ķīlas
Tagged on:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *