Sekmēt drošu, pasargātu ikdienu no vairākiem riskiem un negadījumiem, ieviest ideju par preventīvu domāšanu – šādi tiek definēta drošības sistēmu uzņēmuma FN-Serviss misija. Tā tiek veiksmīgi realizēta ar vairāku drošības aizsardzības pakalpojumu organizēšanu klientiem. Uzņēmuma FN-Serviss servisa piedāvājumā ietvertas konsultācijas, kursi un risinājumi, kuri tiešā mērā saistīti ar darba aizsardzību, drošības sistēmām un signalizācijām, ugunsdrošību. Ņemot vērā firmas ilgo pastāvēšanas laiku, FN-Serviss ir viens no vadošajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs.

Darba aizsardzības pakalpojumu sortimentā ir iekļauti vairāki apakšpakalpojumi, ko klients var izvēlēties FN-Servisa izveidotajā īpašajā bezrūpju pakalpojumu komplektācijā darba aizsardzībā “Drošais”. Konsultācijas un instruktāžas darba drošībā un aizsardzībā, darba vides iekšējā uzraudzība, kā arī citi pakalpojumi.  FN-Serviss rīko pamata kursus darba aizsardzībā jeb 60 stundu darba aizsardzības apmācības. Par piemēru, darba aizsardzības normatīvie akti un ar to saistītie jautājumi, darba vides potenciālo risku ietekmi un citi. Uzņēmuma FN-Serviss pakalpojumu klāstā ir arī darba aizsardzības konsultācijas, kuru laikā lietpratēji sniegs informāciju par individuālo darba aizsardzības līdzekļu noteikšanu, uzņēmumā esošās darba aizsardzības struktūras novērtēšanu un sagatavos .

Ugunsdrošība ir viena no pakalpojumu grupām, kura ietilpst firmas FN-Serviss pārziņā. Ugunsdrošības instruktāža, kas ir obligāta prasība objekta valdītājam. Ugunsdrošības instruktāžas kursu apmērs ir 20 vai 160 stundas, kuru laikā speciālisti ar ļoti praktiskiem piemēriem dos zināšanas ugunsdrošībā un rīcībai ugunsgrēka gadījumā. Ugunsdrošības situācijas raksturojums Latvijā, ugunsgrēka bīstamības aspekti un citas tēmas, kas tiks izskatītas ugunsdrošības instruktāžas apmācībās. Ar instruktāžas sīkāku izklāstu un cenām var iepazīties firmas mājaslapā fnserviss.lv. Turpat var saņemt plašāku interesējošo informāciju par drošības un signalizācijas sistēmu variantiem, uzstādīšanu. Piemēram, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas, tehnoloģisko procesu vadību u.c. saistošajiem aspektiem. FN-Serviss darbinieki uzstāda šādas ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu iekārtas: Bentel, Unipos, Siemens u.c.a

VIENS NO VADOŠAJIEM DROŠĪBAS SPECIĀLISTIEM BALTIJĀ FN-SERVISS