Gan publiskā, gan privātā. Gadījumā, ja Jūsu pārvaldībā ir kādas publiskas telpas, Jums noderēs ir arī tāda veida produkti un pakalpojumi kā maināmo paklāju serviss un gaisa atsvaidzinātāji telpām .

PIE VISĀM DURVĪM BŪS NODERĪGI GUMIJAS PAKLĀJI
Maināmie paklāji būs parocīgs pakalpojums publiskām ēkām, kurās tiek pielietoti praktiskie gumijas paklāji. Ļoti dubļainā laikā gumijas paklāji ļoti īsā laikā mēdz palikt netīri un vajadzīga to konstanta nomaiņa. Firmas, kuru piedāvājumā ir arī maināmo paklāju noma, to darīs, tāpēc Jums vispār nebūs jāuztraucas par telpu piestaigāšanu ar dubļiem.

EKSPERTI ZINA LABĀK
Higiēnas produkti veikalos ir atrodami ļoti lielā klāstā – no labierīcību tīrīšanas līdzekļiem līdz pat telpu atsvaidzinātājiem. Taču ne ne visiem, kuri kop telpas, būs uzreiz saprotams, kādi tieši higiēnas produkti bū konkrētajām telpām vispiemērotākie – tad noderēs profesionāļu padomi. Tieši firmu, kas ikdienā nodrošina higiēnas pakalpojumus, klāstā bieži vien būs ne tikai konkrēti higiēnas produkti, bet arī šo produktu regulāra apkope un līdzekļu uzpildīšana. Tas nozīmē, ka uzņēmums parūpēsies par to, lai higiēnas produkti nepārtraukti būtu darba kārtībā.

HIGIĒNAS IEVĒROŠANA ĪPAŠI NOZĪMĪGA LABIERĪCĪBĀS
Noteikti uzmanību jāvērš uz to, lai higiēnas produkti nepārtraukti būtu pieejami tualetēs. Firmas, kas profesionāli nodarbojas ar higieāns pakalpojumu nodrošināšanu, lai putu ziepju dozators visu laiku būtu lietošanas kārtībā, un arī WC papīrs visos laikos būtu turētājā. Jums iespējams patiks arī tas, ka putu ziepju dozators var būt ne tik vien noderīgs, bet papildus arī ļoti elegants – eksperti spēs piedāvāt īpaši Jūsu telpu dizainam piemērotu turētāja dizainu un krāsu.

ĪPAŠI SVAIGAI ATMOSFĒRAI – GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI TELPĀM
Tādā gadījumā, ja ir nepieciešami gaisa atsvaidzinātāji telpām, kuras ātri sasmok, izmēģiniet automātiskās izpūtes gaisa atsvaidzinātājus, kas ik pa brīdim izpūš vajadzīgo daudzumu. Tad, ja mehāniskie gaisa atsvaidzinātāji telpām ir jāizpūš cilvēkiem pašiem, tad pāsstrādājošie gaisa atsvaidzinātāji telpām varēs būt uzstādīti pūst atsvaidzinātāju pēc noteiktiem intervāliem.

 

Lai vai kāda veida higiēnas produkti Jums ir nepieciešami – atrodiet tos pie pieredzējušiem ekspertiem!

VIEN PIE SPECIĀLISTIEM – HIGIĒNAS PRODUKTI, KAS NEPIEVILS