civilā aizsardzībaFnserviss.lv ir viens no nozīmīgākajiem drošības jautājumu ekspertiem Baltijā, kurš specializācijas ir cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība, daba aizsardzība, kā  arī visdažādākie personiskās aizsardzības rīki, tajā skaitā darba apģērbs. Tiešsaistes mājaslapā fnserviss.lv varēsit nopirkt ne vien dažādu interesantu info par tādiem jautājumiem kā cilvilā aizdardzība, vides aizsardzība vai darba aizsardzība, bet arī e-veikalu, kur parocīgi varēsiet iepirkt dažāda veida ar darba vides un mājas drošību saistītas lietas.

JA JĀSAPROT CIVILĀ AIZSARDZĪBA, PALĪDZĒS FNSERVISS.LV KURSI

Fnserviss.lv piedāvās mācības visdažādāko organizāciju strādniekiem, kā pārziņā ir civilā aizsardzība. Pabeidzot apmācības kursus, Jūsu darbinieki varēs veiksmīgi pildīt Civilās aizsardzības likuma un MK noteikumu prasības, kas noteiktas tādai jomai kā civilā aizsardzība. Bez tam Jūs ne tikai iegūsiet informāciju no profesionāliem speciālistiem, bet arī uzzināsiet visu nepieciešamo, lai civilā aizsardzība Jūsu objektā vienmēr būtu visaugstākajā līmeni.

Uzzini vairāk- http://fnserviss.lv/kursi-160-stundas-civila-drosiba-un-aizsardziba/!

DARBA AIZSARDZĪBA VISAUGSTĀKAJĀ LĪMENĪ

Nozīmīga joma ikvienā darba vietā, it sevšķi tādā, kurā norisinās visādi paaugstinātas bīstamības pasākumi, ir darba aizsardzība. Pilnvērtīgi izpildīta darba aizsardzība varēs darīt darba vidi daudz daudz drošāku – pie tam ne tikai sev, bet arī apkārtējai videi. Fnserviss.lv ir iespējams apskatīt dažādus pakalpojumus, pateicoties kam darba aizsardzība būs veikta speciālistu vadībā. Fnserviss.lv piedāvās gan izvērtēt to, kādā līmenī darba aizsardzība ir Jūsu uzņēmumā, gan to uzlabot!

VIDES AIZSARDZĪBA UN DARBA APĢĒRBS ATRODAMA PIE FNSERVISS.LV

Fnserviss.lv specializējas arī tādā nozarē kā vides aizsardzība, kas nozīmē, ka uzņēmums var nodrošināt dažādus pakalpojumus, lai cilvēku darbs neveidotu piesārņojumu. Vides aizsardzība kā joma ir nozīmīga visiem cilvēkiem kopā, jo mūslaiku ražošanas  un transporta nozare nereti mēdz negribot piesārņot  dabu ar dažādām ķīmiskām vietām. Fnserviss.lv e-veikalā varēs nopirkt praktiskas preces, kuras būs noderīgas darba drošībā, piem., te var tikt atrasts dažāds darba apģērbs. Piemērots darba apģērbs varēs gan pasargāt Jūsu uzņēmuma darbiniekus no traumēšanās, gan darīt tos redzamus tumšajā diennakts laikā..

IZVĒLIETIES PAKALPOJUMUS PIE FNSERVISS.LV

Tiešsaistes mājaslapā fnserviss.lv Jūs varēsiet izlasīt visu par to, kā veicināt drošību darba vietās, mājoklī un sabiedrībā, jo civilā aizsardzība ir jāpārzin ik katram. Parūpējieties par savu drošību gan mājas, gan darba laikā – ienāciet mājaslapā fnserviss.lv!

Vides drošības speciālisti- izvēlies FNserviss.lv