Tiem, kuri nolēmuši beidzot uzsākt sportošanas gaitas, vispirms jāizvēlas piemērotāka vieta, kur to darīt. Protams, citi sporto mājas apstākļos, bet tas rada risku vingrojumus izdarīt nepareizi, jo blakus nav treneris, kas pamācītu vai norādītu uz kļūdām. Vfabrika fitnesa klubs ir lieliska vieta sportgribētājiem. Uzzini vairāk un dodies sportot!

Vfabrika fitnesa klubs – modernas telpas un plašs aprīkojums

Lai cilvēkam būtu motivācija sportot, nepieciešama piemērota vide un domubiedri, kas uzmundrina un iedvesmo. Vfabrika fitnesa klubs ir iekārtots vairākās zālēs, kur vienlaicīgi var notikt dažādas nodarbības.

Trenažieru zāle ir aprīkota ar papildus inventāru:

  • lielajām bumbām,
  • speciālajām pilates bumbām,
  • hantelēm un smaguma stieņiem.

Zāļu ietilpība ir dažāda un treniņi tajās tiek rīkoti atbilstoši pieprasījumam. Turklāt treniņu grafiks ir parocīgs, lai tos varētu apmeklēt arī tie, kas strādā līdz plkst.17:00 vai plkst.18:00.

Vfabrika fitnesa klubs ir aprīkots ar mūsdienīgiem rīkiem un sporta aksesuāriem. “Life Fitness” ir pasaulē atpazīstamākais fitnesa iekārtu zīmols, kas sekmē pilnvērtīgas aerobikas nodarbības. Sporta klubs īsteno arī iespēju atpūsties pēc garas treniņu sesijas. Life Fitness treniņrīki ir pieejami gan iespējas funkcionālais treniņš laikā, gan, ja ir nokārtots Sporta kluba abonements.
Bioloģiski ir iekārtots, ka metabolisms ir aktīvāks rīta stundās, bet pēcpusdienā tie kļūst lēnāki, tāpēc funkcionālais treniņš un aerobikas nodarbības ir jātrenējas no rīta puses. Jāņem vērā, ka sporta klubs un trenažieru zāle ir atvērti arī vakaros, kas sekmē metabolismam arī vakarā funkcionēt intensīvāk. Sporta kluba abonements ir labs risinājums tad, ja vēlies zaudēt svaru.

Gadījumā, ja iepriekš neesi sportojis, labi piemērotas nodarbības ir veselības vingrošana, pilates, joga un kalnatlētika. Šīs nodarbības ir rāmākas un lēnāk pieradina pie slodzes.

Vfabrika fitnesa klubs ir vieta, kur Tu gribēsi atgriezties, tādēļ parūpējies par sev izdevīgāko abonementa veidu!

Sporta kluba abonements ietver lieliskus risinājumus, piemēram:

  • iespēju apmeklēt sporta nodarbības neregulāri,
  • laika abonements 1, 3, 6 vai 12 mēnešiem.

Kuru no abonementiem izvēlēsies Tu? Aplūk tos Vfabrika mājaslapā vai arī uzjautā sporta zāles adminisratoriem. Tur aŗi varēsi to uzreiz iegādāties un doties sportot.

Vfabrika fitnesa klubs – Tava iespēja uzlabot fizisko sagatavotību un atbrīvoties no liekā svara. Sabalansē sportošanu ar veselīgu ēšan un labu miegu, lai panāktu maksimālo ieguvumu maksimāli ātri!

Vfabrika fitnesa klubs – kad Tu sāksi sportot?