1a.lv logoAktīvais vasaras laiks ir teju neiedomājams bez izbraucieniem brīvā dabā vai vairāku dienu tūrisma braucieniem, īpaši, ja ceļā dodas ar velosipēdu. Velosipēdi jau sen kā nav paredzēti monotonai braukšanai, proti, tie paredzēti dažādiem braukšanas stiliem un līdz ar to atšķiras gan funkciju, gan cenas ziņā. Nav nekāds noslēpums, ka pircēji dod priekšroku interneta veikaliem, jo bieži vien tur pieejams daudz plašāks preču klāsts, ko var iegādāties par izdevīgākām cenām, tajā skaitā arī velosipēdus.

Daudzveidīgs velosipēdu piedāvājums no www.1a.lv

Interneta veikals www.1a.lv pēc apgrozījuma ir lielākais interneta veikals Latvijā, kurš piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, aktuālus jaunumus un augstas kvalitātes servisu. Uz doto brīdi interneta veikalā www.1a.lv ir tuvu pie 400 dažādi velosipēdu modeļi no tādiem ražotājiem kā Alpina, GMT, Kettler, Kross, Merida, Stucchi, Umf u.c.

Velosipēdi Merida

Dažreiz noteikti rodas jautājums, kur tad labāk šo velosipēdu pirkt – veikalā uz vietas vai interneta veikalā? Godīgi sakot, tas katra paša ziņā, jo būtiskas atšķirības nav. Ja patiesi nav zināšanu par velosipēdu veidiem, tad lietderīgi pakonsultēties ar kādu zinošu personu, piem., velo preču veikala pārdevēju. Tiesa, sev interesējošos jautājumus iespējams uzdot arī interneta veikalā www.1a.lv un pie iepirkšanās internetā var minēt vēl vairākas būtiskas priekšrocības.

Interneta veikals www.1a.lv piedāvā:

  • Dažādus velosipēdu modeļus gan sievietēm, gan vīriešiem, gan bērniem;
  • Vairākus velosipēdu veidus: kalnu (MTB), šosejas/sacīkšu, tūrisma, pilsētas, krosa, BMX, elektriskie u.c.;
  • Velosipēdus iespējams iegādāties arī līzingā;
  • Pirkumiem tiek sniegta 2 gadu garantija;
  • Akciju laikā velosipēdi pieejami par īpaši izdevīgām cenām u.c.

Būtībā, ja ir radusies vēlme pirkt velosipēdu, pie www.1a.lv iespējams iegādāties labu velosipēdu par aptuveni 150 latiem (piem., kalnu divriteņi kā sievietēm, tā vīriešiem). Ideāls pirkums, ja tas ir pirmais velosipēds un pietiek ar pamata komplektāciju un ar to nav paredzēts doties sporta sacensībās u.tml. Tikmēr pieredzējušiem velosipēdistiem izvēle arī ir ļoti plaša un šajā gadījumā cena atkarīga no velosipēda veida un tā, cik labas un kvalitatīvas komplektācijas velo tas ir.

Velosipēdi interneta veikalos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *