Dāvināt un saņemt dāvanas – tas ir patīkami jebkurā vecumā un visos dzīves mirkļos. Tās var pārsteigt un piešķirt ikdienai dzirkstošas emocijas gan saņēmējam, gan pašam dāvinātājam. Tomēr raizes nereti rada tieši pati dāvanu idejas atrašana, jo dāvinātājam gribas gan pārsteigt otru cilvēku, gan pašam palikt īpašā atmiņā ar interesantas dāvanas sagādāšanu.

Lai iepriecinātu otru cilvēku un radītu interesantas dāvanas, nevajag nemaz tik daudz. Dāvanu idejas ir visapkārt – reizēm atliek tikai atvērt interneta pārlūkprogrammu. DāvanuServiss.lv ir lielākais piedzīvojumu dāvanu veikals Latvijā, kur var atrast piemērotas visiem vecumiem un gaumēm. Izvēlei gan dāvanas bērniem, gan sievietēm un vīriešiem. Kā dāvanu karte var tikt izvēlēts lietderīgi pavadīts laiks ,piemēram, kartingi, noderīga lieta jaunās krāsās un formās vai gardu lietu baudīšana neparastā vietā .

NEPIECIEŠAMA DĀVANA VĪRIETIM?  KARTINGI UN CITAS AZARTISKAS IZKLAIDES

Lielāko prieku, protams, rada pārsteidzošas un interesantas dāvanas, ko nevar uzreiz apēst vai nolikt plauktā pie jau līdzīgiem dāvinājumiem. Lai arī cik dārgs ir otrs cilvēks, ikdienas steigā ne vienmēr ir laiks radīt kādu pārsteigumu pašu rokām. Tomēr dāvanu idejas iespējams smelties, izpētot mīļotā cilvēka paradumus, hobijus un intereses. DāvanuServiss.lv veikalā viss dāvanu klāsts ir jau sadalīts grupās: dāvanas aktīvas atpūtas cienītājiem, romantiskas dāvanas, skaistumkopšanas dāvanas, dāvanas “pie stūres” , kā arī daudzas citas. Piedāvājumā ne tikai kartingi un citas aktīvas dāvanas, bet arī relaksējošas masāžas un citi skaistumkopšanas rituāli – tātad pieejami pārsteigumi visām gaumēm.

Vairāk par kartingiem lasi- http://www.davanuserviss.lv/davana/kartingi!

Nepieciešama dāvana vīrietim? Bieži vien tās atrašana šķiet kā neiespējamā misija, tomēr DāvanuServiss.lv dāvanu eksperti sarūpējuši dažādas oriģinālas dāvanu idejas. Skaidrs ir viens – vīrietim patīk azarts un aizraujošas emocijas, tādēļ kartingi var būt lieliska dāvana vīrietim. Ja ieskatīsies DāvanuServiss.lv piedāvājumā, ieraudzīsi, ka izvēlei vairāku veidu kartingi – būs, no kā izvēlēties. Turklāt kartingi pārsteigs ne tikai vīrieti, kartingi var būt laba izklaide arī draugu vai kolēģu lokā. Uzdāvini emocijas, ko sniedz kartingi – tā ir perfekta dāvana vīrietim!

AIZRAUJOŠI PĀRSTEIGUMI ARĪ BĒRNIEM

Ja jāsagādā dāvanas bērniem, jāņem vērā bērna intereses un jānovērtē dāvanas lietderīgums. Bērniem patiesu prieku sniegs dažādas izglītojošas dāvanas, kur kopā ar vecākiem vai citiem bērniem jautri pavadīt laiku brīvā dabā un apgūt jaunas iemaņas – mākslas nodarbības, boulinga ballīte, batuta prieki un citas aktivitātes. Šādas oriģinālas dāvanas bērniem labi kalpo kā pasaules izzināšanas veids un katrā ziņā ilgāk paliks sirsniņā un atmiņā nekā kārtējā uzdāvinātā krāsojamā grāmatiņa .

DāvanuServiss.lv – dažādas interesantas dāvanas vienuviet. Vienalga – vajadzīga dāvana vīrietim, sievietei vai dāvanas bērniem, veikalā atradīsi dažādas dāvanu idejas! Kartingi un citi piedzīvojumi aizraujošiem brīžiem un skaistām atmiņām!

VĒLIES PĀRSTEIGT AR INTERESANTU DĀVANU?