pansionāts un aprūpes centrs seniorbaltic.lvAprūpes centrs “Dzintara melodija” ir dzīves vieta vecākiem ļaudīm, kur ikviena radinieki var labi pavadīt laiku, kā arī dabūt nepieciešamo aprūpi.Pansionāts un aprūpes centrs seniorbaltic.lv piedāvā medicīnas darbinieku atbalstu, kā arī vajadzīgo aprūpi katram centra iedzīvotājam. Tā kā centrā tiek nodrošināts viss vajadzīgais aprīkojums, speciāli aprīkotas telpas un medicīniskais personāls, uzturēties “Dzintara melodijā” ir ļoti komfortabli.

Aprūpes centrs ir novietots Rīgā, desmit minūšu attālumā no tās centra. Pateicoties ērtajam novietojumam, radinieku apciemošana būs ļoti ērta. Turklāt arī kopīga došanās uz notikumiem nesagādās sarežģījumus. Pansionātā un aprūpes centra seniorbaltic.lv “Dzintara melodijā” aprūpe tiek nodrošināta, ja:

  •   Cilvēkam katru dienu nepieciešama speciāla aprūpe un medicīniskā uzraudzība;
  •   Seniors slimo ar demenci;
  •   Nepieciešama vieta, kurā radiniekam uzturēties īslaicīgi.

1 no pakalpojumiem, ko sniedz seniorbaltic.lv pansionāti un aprūpes centri, ir katras dienas atbalsts ar medicīnisko palīdzību. Neatkarīgi no tā, kas senioram ir nepieciešams, viņam tiks piedāvāta visa vajadzīgā uzraudzība un medicīniskā uzraudzība . Tas būs labs variants, ja personai ir sarežģīti pārvietoties, periodiski vajadzīgas injekcijas, kā arī, ja vajadzīga jebkāda cita veida aprūpe. Ikvienam iedzīvotājam tiek nodrošināta individuāla aprūpe. Zinošie “Dzintara melodijas” darbinieki nodrošinās, lai seniori justos ērti.

Nepieciešamais atbalsts centrā tiek piedāvāts arī senioriem, kas cieš no demences. “Dzintara Melodijā” tiks piedāvātas visādas aktivitātes, kuru uzdevums maksimāli, cik vien iespējams, palēnināt  slimības attīstīšanos. Centrā aprūpi sniedz personāls, kurā ir īpaši sagatavots darbam ar demences slimniekiem.

Aprūpes centrs būs laba vieta pat reizēs, kad jums ir vajadzīgs garantēt palīdzību senioram tikai uz 1 vai dažām dienām.Ja ikdienā par tuviniekiem rūpējas dzīvesvietā, bet ir vajadzīgs uz laiku mājas atstāt, šis pakalpojums jums tiešām noderēs. Jums nebūs jāpielāgo it viss laiks sava radinieka vajadzībām, bet jūs varēsiet būt drošs, ka jūsu tuvinieks ir apmierināts un aprūpēts.

Vecoļaužu pansionāts un aprūpes centrs seniorbaltic.lv