vivus aizdevumiIkviens no mums var nokļūt situācijā, kad naudas līdzekļu nepietiek kādam pirkumam un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas īsākā laikā. Labākais risinājums šādās situācijās ir ātrie kredīti. Vivus.lv izsniedz kredītu līdz tūkstots piecsimt eiro ar atmaksas temiņu līdz 24 mēnešiem. Neatkarīgi no summas, kādu vēlies aizņemties, atmaksas termiņu vari piemērot tieši savām atmakasas iespējām.

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Jāreģistrējas Vivus.lv mājas lapā, jāizvēlas summu un atmaksas termiņu. Jāapstiprina savs profils, veicot viena centa pārskaitījumu uz Vivus.lv kontu. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Tāpat, neaizņemies ātro kredītu, lai atmāksātu kādas citas pārādsaistības Ievērojot un sekojot līdzi šiem ieteikumiem, gan aizņemties, gan atmaksāt būs vienkārši un tas neradīs nekādu sarežģījumus.

Jaunajiem klientiem Vivus.lv sniedz izdevību aizņemties naudas aizņēmumu intenetā un pirmās 90 dienas nemaksāt neko! Tā ir iespēja pieteikt kredītu un saņemt to 10 minūšu laikā, taču aizdevuma maksājumus atlikt par 90 dienām, un tikai pēc šī termiņa sākt pastāvīgos maksājumus. Izmanto šo iespēju, lai iekrātu naudu. Tā Tev būs vieglāk atmaksāt aizņēmumu noteiktajos termiņos, neuztraucoties par savu budžetu. Šis piedāvājums attiecināms uz tiem klientiem, kas aizņemas pirmo reizi, taču, jāievēro nosacījums, ka kredīta atmaksas termiņam jābūt noslēgtam vismaz uz 3 mēnešiem. Taču, ja kredītu vēlies aizņemties uz piedāvājuma minimālo termiņu 3 mēnešiem, tad 91. dienā Tev būs jāatmaksā visa kredīta pamatsumma kā arī aprēķinātie procenti par kredīta izmantošanu. Ja kredītu vēlies atmaksāt ātrāk, Tev būs jāatmaksā visa pamatsumma un procentu maksājumi par tik dienām, cik būsi lietojis kredītu. Tas nozīmē, ka īsāks lietošanas periods nozīmē mazākus procentu maksājumus. Vivus aizdevumi palīdzēs sasniegt iecerēto!

Ja Tev radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, Vivus.lv, rūpējoties par klientiem, piedāvā iespēju sazināties ar klientu apkalpošanas līniju katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. To ērti vari izdarīt zvanot pa tālruni 67 439 777 vai rakstot uz info@vivus.lv. Tāpat, vari sazināties ar Vivus.lv konsultantu izmantojot čatu tiešsaistes sistēmā. Aizņemties naudu no Vivus.lv ir izdevīgi, jo reģistrējoties un izveidojot savu profilu, tajā varēsi apskatīt gan rēķinus, gan atmaksas grafiku un līguma noteikumus.Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.

VAJADZĪGS AIZDEVUMS? AIZŅEMIES NO VIVUS.LV!