manaslecas.lv kontaktlēcas 7Mūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stilīgs aksesuārs. Manaslecas.lv Tu varēsi piemeklēt arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī īpašiem gadījumiem. Manaslecas.lv Tu pat varēsi veikt redzes pārbaudi pie zinoša optometrista. Manaslecas.lv varēsi arī piemeklēt brilles lasīšanai kā sievietēm, tā arī vīriešiem. Papildus brillēm un kontaktlēcām, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Tāpat, mājas lapā varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Mājas lapā Manaslecas.lv pieejamas kontaktlēcas kā vienai dienai, tā arī pus gadam. Lietojot kontaktlēcas iegaumē, ka tās nēsāt drīkst tikai tik ilgi, cik norādīts uz iepakojuma. Kā arī, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi kopšanas līdzekļi nepieciešami. Manaslecas.lv iespējams iegādāties arī toriskās kontaktlēcas, kas ir paredzētas, lai varētu koriģēt astigmātismu. Manaslecas.lv atradīsi arī tādas kontaktlēcas kā multifokālās kontaktlēcas. Šo kontaktlēcu priekšrocība ir vienlaikus pilnvērtīgi koriģēt redzi tiem cilvēkiem, kuriem nav skaidra redze kā tālumā, tā tuvumā.
Ielūkojoties Manaslecas.lv mājas lapā, sapratīsi, ka šeit Tu varēsi iegādāties, brilles, kontaktlēcas, acu pilienus un daudz ko citu. Bet kas ir svarīgākais, Manaslecas.lv piedāvā arī pakalpojumu – optometrista vizīti.. Tev nav jāuztraucas par to, kurā klīnikā vai redzes pārbaudes, optikas salonā to darīt, jo Manaslecas.lv piedāvā iespēju veikt izmeklējumus tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Tā ir Manaslecas.lv optika A’telpa. Tur, Tu varēsi atpūsties, kamēr zinošie optometri parūpēsies par Tavu redzi. A’telpā pieejami dažādi pakalpojumi, sākot jau ar vienkāršu sūdzību uzklausīšanu līdz pat acs spiediena mērījumiem un acs apskati gan pretskatā, gan šķērsgriezumā. Gadījumā, ja vēl nenēsā ne brilles, ne kontaktlēcas, taču apzinies, ka redze vairs nav tik asa vai nevari izlasīt rakstu žurnālā, Tev noteikti jāapmeklē optometrists. Šādiem gadījumiem, A’telpa piedāvā pakalpojumu „Pirmreizējā redzes pārbaude”. Pakalpojuma laikā Tev tiks izmeklēta redze un Tu tiksi apmācīts, kā pareizi lietot, ielikt un izņemt kontaktlēcas. Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.

Ja izlem pasūtīt lasāmbrilles mājas lapā jau šodien, saņemt tās varēsi vienas darba dienas laikā. Kādēļ tik ātri? Jo visas brilles atrodas tepat uz vietas, Manaslecas.lv noliktavā. Izvēloties brilles, atceries, ka abām briļļu lēcām būs vienādas dioptrijas jeb vienāds optiskais stiprums. Ja Tavām acīm nepieciešamas dažādas lēcas, tad Manaslecas.lv A’telpā varēsi arī pieteikt optometrista pakalpojumus, lai būtu pilnīgi drošs par briļļu un lēcu pareizību tieši Tev. Ja esi iegādājies brilles, Tev nav jāuztraucas par to saņemšaņu, jo Manaslecas.lv par to ir padomājušas. Brilles varēsi saņemt Rīgā, Latvijā un visā plašajā pasaulē! Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja apskatot piedāvājumu Tev rodas neskaidrības, negaidi un sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem, zvanot uz 202 11 202.

VAJADZĪGAS LASĀMBRILLES? IELŪKOJIES MANASLECAS.LV UN PIEMEKLĒ SEV PIEMĒROTĀKĀS.