Interaktīvā televīzija-lattelecomInteraktīvā televīzija ir jaunākās paaudzes televīzija, kas skatītājiem nodrošina iespējas, par kādām agrāk tikai varēja sapņot. Interaktīvā televīzija ļauj pašam plānot savu laiku, izvēloties, kad skatīties interesējošo raidījumu, filmu vai kārtējo seriāla sēriju. Vairs nav nepieciešams plānot savu dienu, ņemot talkā televīzijas programmu. Interaktīvā televīzija nodrošina arī vairākas papildiespējas, kas pie televizora pavadīto laiku padarīs interesantāku.

Viena no interaktīvās televīzijas lielākajām priekšrocībām ir iespēja televīzijā pārraidīto saturu ierakstīt. Šāda funkcija ļauj ik vakara seriāla sērijas skatīties tikai reizi nedēļā, vienu pēc otras. Arī filmu, kuru tik ļoti gribējās redzēt, bet kurai programmā paredzēta vēla nakts stunda, tāpēc tā arī nesanāca noskatīties, jo nākošajā rītā jāceļas uz darbu, tagad var noskatīties sev vēlamā laikā, tikai jāatceras to ierakstīt. Ļoti patīkama papildiespēja, skatoties televīzijas pārraides ierakstā, ir iespēja patīt un priekšu un atpakaļ. Tas ļauj neskatīties garās reklāmas, kā arī atkārtoti noskatīties momentus, kuri ir tā vērti. Ierakstu iespējams arī nopauzēt, ja nepieciešams, piemēram, atbildēt uz telefona zvanu, bet negribas palaist garām ne mirkli no pārraides.

Atsevišķi televīzijas operatori atsevišķiem televīzijas kanāliem piedāvā vēl aizraujošāku iespēju par ierakstīšanu. Un tas ir arhīvs. Izmantojot arhīvu, iespējams skatīties televīzijas pārraides, kas jau rādītas, bet nav ierakstītas. Piemēram, ja pēkšņu iemeslu dēļ neredzēji sava mīļākā seriāla jaunāko sēriju, bet nebiji to ierakstījis, jo biji pārliecināts, ka redzēsi, arhīvs ļaus nekrist izmisumā. Arhīvs lieliski noder arī tādās situācijās, kad liekas, ka pa televizoru šodien neko nerāda, bet aizvakar gan bija tā foršā filma. Lai izbaudītu jauku vakaru, skatoties filmu, nav jāskatās, ko televīzija piedāvā konkrētajā vakarā, programmā droši var apskatīt arī dažas dienas iepriekš paredzētās filmas.

Interaktīvā televīzija nodrošina arī iespēju mainīt kanālu audio un subtitru valodu, apskatīt televīzijas programmu televizorā, uzlikt atgādināju par vēlamās pārraides sākumu un citus labumus.

Vairāk iespēju jau šodien

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *