dāvanas bērniem Kad pieaugušajam prasa, lai viņš pastāsta kaut ko par savām bērnības atmiņām, tad viņš sāk stāstīt par piedzīvojumiem, kas notikuši viņa bērnībā. Neviens nestāsta, cik krūzes tējas viņš ir izdzēris vai cik reizes pasmaidījis. Bērnība ir laiks, kad bērns krāj dzīves bagāžu ar ko vēlāk varētu dalīties ar citiem. Mūsdienās, kad tehnoloģijas ir apņēmušas jaunāko paaudzi, vērts uzdāvināt bērnam aktīvās atpūtas iespēju. DāvanuServiss.lv ir atlasījis labākos dāvanu piedāvājumus bērniem un ir gatavs tos piedāvāt arī Jums!

Piedzīvojuma parks Mežakaķis jauniešiem 

Šķiet, ka ikviens Latvijas iedzīvotājs vismaz vienu reizi savā dzīvē ir izbaudījis elpu aizraujošos piedzīvojumus, ko sniedz „Mežakaķis”. Piedzīvojuma parks Mežakaķis ir vislabākā dāvana, ko jebkad būsiet dāvinājuši bērnam. Mežakaķī bērnus sagaida aizraujošas 6 – 7 dažādu grūtības pakāpju trases ar nepilniem 100 šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metru augstumam.

Pakalpojuma cenā ietilpst: 

  • Piedzīvojuma parka Mežakaķis apmeklējums divām personām līdz 17. gadu vecumam (ieskaitot) , 3h. Ls 13

Kameršļūkšana

Kā zināms, Sigulda izceļas ne vien ar savu krāšņo rudeni, bet arī ar aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām. Siguldas piedzīvojumu parks Tarzāns piedāvā visdažādākās atraskcijas brīvā dabā. Laika gaitā šis parks ir kļuvis par tūristu iecienītu galamērķi.  Parka novietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt gan skaistas dabas ainavas, gan aizraujošus piedzīvojumus. DāvanuServiss.lv piedāvā iegādāties 20 neaizmirstamas šļūkšanas reizes par nieka Ls 10

Ūdens bumbas piedzīvojums

Bērniem, kuriem patīk ūdens, šis būs neaizmirstami jautrs piedzīvojums. Ūdens bumba – tā ir caurspīdīga bumba 2m diametrā, kas ir izgatavota no izturīga materiāla. Iekāpjot bumbā, tā piepildās ar gaisu un aizslēdzas ar ūdensizturīgu rāvējslēdzēju. Atradoties ūdens bumbā ir iespējams bez raizēm pārvietoties pa ūdens virsmu – skriet, lēkāt, kūleņot, vai pat vienkārši sēdēt un gulēt. Un tas viss tikai par Ls 8.

Uzdāviniet bērnam piedzīvojumu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *