darba aizsardzības kursiKUR GRIEZTIES, JA UGUNSDROŠĪBA KĻŪST AKTUĀLS TEMATS?

Ugunsdrošība ir būtisks jautājums jebkādās telpās, tādēļ, ka no tā, vai ugunsdrošība tiek ievērota, var būt atkarīgas tur esošo cilvēku dzīvības. Tāpēc ugunsdrošība ir jāpārzina un jāievēro ne tikai cilvēkiem, kuru atbildībā ir konkrētu telpu ugunsdrošības jautājumi.   

Sākums vienmēr ir ugunsdrošības noteikumi

Lielākoties ugunsdrošība tiek balstīta uz to, ka tiek sagatavoti noteiktās telpas vai ēkas ugunsdrošības noteikumi. Ugunsdrošības noteikumi ir noteikumu apraksts, kurš iepazīstina ar to, kas ir jādara gadījumā, ja izceļas dažādas ārkārtas situācijas ēkās un brīvā dabā. Tad, kad ugunsdrošības noteikumi ir jau sagatavoti, ar tiem jāiepazīstina visi darbinieki, kas mēdz atrasties konkrētajās telpās. Pēc tam, kad ar noteikumiem it visi ir iepazīstināti, it visiem ugunsdrošības noteikumu pārzināšana jāapliecina ar parakstu.

Iegādājieties arī nepieciešamās ugunsdrošības zīmes  

Nākamais, kam jāpievērš vērību, lai ugundrošība būtu ievērota, ir pareizi novietotas ugunsdrošības zīmes. Pirmkārt, ugunsdrošības zīmes palīdzēs labāk orientēties telpās, ja nepieciešams evakuēt cilvēkus, un arī rāda, kurā vietā atrodams ugunsdrošības inventārs. Noteikumiem atbilstošas ugunsdrošības zīmes iespējams nopirkt pie darba drošības preču tirgotājiem.

Darba apģērbs pasargās Jūsu darbiniekus

Gadījumā, ja kompānija kaut ko ražo vai apstrādā, tad vajadzīgs īpašs daba apģēbrs, kurš pasargās no traumām vai pat aizsargās cilvēkus ugunsgrēka gadījumā. Gadījumā, ja darba vide ir ar palielinātu bīstamību, tad nereti ir nepieciešams darba apģērbs, kas pasargā no uguns. Taču galvenais ir tas, ka darba apģērbs būtu konkrētajam darba uzdevumam atbilstošs un nodrošinātu iespēju sajusties gan droši, gan ērti.

Ugunsdrošība un darba aizsardzības kursi  

Ugunsdrošība ir tikai viena pozīcija dažādu noteikumu kopumā, kas nodrošina to, ka tiktu ievērota darba drošība. Darba drošība ir arī mācības darba aizsardzībā jeb darba aizsardzības kursi, kuros tiek stāstīts par dažādiem veidiem, kā aizsargāt sevi darba procesā. Gluži tāpat ir nozīmīgi zināt, kāda veida darba drošība būtu jāņem vērā gadījumā, ja gadās negaidītas darba situācijas, kā piemēram, noteik īssavienojums  elektrības vados vai parādās dūmi.

Tad, ja Jūs vēlaties, lai ugunsdrošības noteikumi tiktu izstrādāti precīzi, ugunsdrošības zīmes būtu izvietotas pareizās vietās un darba apģērbs būtu atbilstošs, lūdziet palīdzību uzņēmumam, kura pamatdarbības veids ir tieši darba drošība. Spēcīgi eksperti spēs kvalitatīvi parūpēties par to, lai ugunsdrošība iekštelpās būtu pašā augstākajā līmenī!

Iegūstiet jaunas zināšanas mācību centrā “Drošība”

Ilggadējais uzņēmums FNServiss piedāvā ne tikai drošības risinājumus, bet arī iegūt zināšanas akreditētā mācību centrā “Drošība” , kas tika izveidots 2003. gadā. Šobrīd akreditētais mācībcentrs „Drošība” ir viens no zināmākajiem, specializētajiem mācību centriem Latvijā, kurā apmāca un instruē cilvēkus ugunsdrošības, darba aizsardzības, drošības sistēmu jomās.

UGUNSDROŠĪBA UN DARBA AIZSARDZĪBAS KURSI