ūdens apgādes sistēmas privātmājāmŪdens pieveduma sistēmas uzstādīšana ir viens no sarežģītākajiem darbiem. Tāpēc ir jāizvēlas profesionāļi, kas ir kompetenti šajā jomā. Firmas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki ir specializējušies konkrēti ūdens apgādes sistēmas īstenošanā, piedāvātais serviss un iegūtais rezultāts ir kvalitatīvs un ar ilgu kalpošanas periodu.

Tādējādi, ja tavos mērķos ir ūdens apgādes sistēmas izveidošana, griezies pie Udensjums.lv speciālistiem. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetencē arīdzan siltumsūkņu montāža un mini ekskavatora serviss.

Kā viens no piedāvātajiem pakalpojumiem ir mini ekskavatora pakalpojums. Tas būs ļoti noderīgs zemes rakšanas un labierīkošanas situācijā, ceļa seguma atjaunošanā, arīdzan sniega izvešanai ziemas mēnešos. Teritorijas labiekārtošanai mini ekskavatora serviss būs noderīgs augsnes sagatavošanai apstādījumiem un iekārtojot celiņus. Siltumsūkņu uzstādīšana mājas apsildes sistēmas ierīkošanai ir viens no servisiem, ko sniedz uzņēmums SIA “Ground Water”. Siltumsūkņi mazina mājokļa energopatēriņu apsildei par gandrīz 80 procentiem salīdzinājumā ar pārējiem apsildes variantiem. Ar siltumsūkņu ierīkošanu var ne vien apsildīt ēku, bet arī nodrošināt mājokļa dzesēšanu gada karstākajos mēnešos.

Darbinieki realizē arī artēzisko aku ierīkošanu. Atkarībā no nepieciešamā dziļurbuma dziļuma, speciālisti to ierīkos apmēram 10 dienu laikā. Bieži ir nepieciešami ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā mēdz būt paaugstināts kaļķa un dzelzs daudzums. Dziļurbuma uzstādīšana ir ļoti aktuāla ikkatram, kura privātmājai nav pilsētas ūdensvada pievada sistēmas komplekss. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir brīvs no bakterioloģiskā piesārņojuma, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens, kas iegūts no artēziskā urbuma, ir ar bagātīgiem ūdens krājumiem.

Ja tev ir vajadzīga siltumsūkņu uzstādīšana, dziļurbumu ierīkošana vai kāds ūdensapgādes sistēmas izveides variants, griezies pie speciālistiem no Udensjums.lv. .

UDENSJUMS.LV – AUGSTAS KVALITĀTES ŪDENS PIEGĀDES SISTĒMAS RISINĀJUMI