Ūdensapgādes sistēmas izveideJa Jūsu mājoklim vai jebkurai citai ēkai ir nepieciešama ūdensapgādes sistēmas izveide, labākā vieta, kur meklēt palīdzību ir SIA Ground Water. Tas ir uzņēmums, kas piedāvā visus nepieciešamos pakalpojumus, lai nodrošinātu ūdens piegādi no ūdens ieguves vietas līdz patērētājam, kā arī saistītos pakalpojumus, ja tie ir nepieciešami.

Ūdensapgādes sistēmas izveide ar SIA Ground Water palīdzēs Jums nodrošināt tīra un kvalitatīva ūdens ieguvi Jūsu mājās. Sistēmas izveide notiks atbilstoši Jūsu vajadzībām un iespējām un ūdens būs piemērots gan lietošanai uzturā, gan saimnieciskajām vajadzībām.

SIA Ground Water piedāvā visus nepieciešamos pakalpojumus, lai nodrošinātu ūdens piegādi no ūdens ņemšanas vietas līdz patērētajam:

  • Dziļurbuma sūkņa uzstādīšanu no ūdens padevei no urbuma;
  • Automātikas ierīkošanu ūdensapgādes sistēmas kontrolēšanai;
  • Ūdens apgādes tīklu izveidi.

Nepieciešamības gadījumā ir pieejama ne vien ūdensapgādes sistēmas izveide, bet arī saistītie pakalpojumi, lai iegūtu kvalitatīva ūdens piegādi patērētājam. SIA Ground Water nodrošina arī dziļurbuma izveidi vai esošā dziļurbuma tīrīšanu un rekonstrukciju. Tas nozīmē, ka ūdensapgādes sistēmas izveide ar SIA Ground Water ir iespējama arī gadījumos, kad klientam nav pieejama piemērota ūdens ņemšanas vieta.

Dziļurbumā iegūtais ūdens ir pasargāts no bakterioloģiskā piesārņojuma, tas ir tīrāks un kvalitatīvāks nekā ūdens ko iegūst no virsējos zemes slāņos veidotām akām. Tāpat dziļurbumā ir pieejams vienmērīgs ūdens pieplūdums, kas nemainās atkarībā no sezonas vai laika apstākļiem. Tāpēc ūdensapgādes sistēmas izveidei vislabāk ir piemērots tieši ūdens, kas iegūts no dziļurbuma nevis seklām akām, kas atrodas zemes virsējos slāņos.

Dziļurbumā iegūtā ūdens daudzums un ķīmiskais sastāvs ir atkarīgs no tā, kādos zemes slāņos tas ir iegūts. Dažādās Latvijas vietās atšķiras gan dziļums, kādā ir pieejams kvalitatīvs dzeramais ūdens, gan zemes slāņi, kādos tas pieejams. Tas nozīmē, ka ūdens visur nebūs vienāds, piemēram, ūdenim, kas iegūts no dolomīta slāņiem var būt ar paaugstinātu cietību, bet smilšakmens slāņos iegūts ūdens mēdz būt ar augstu dzelzs saturu.

Ūdensapgādes sistēmas izveide ar SIA Ground Water

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *