udensjums.lv dzilurbuma aka arteziskais urbumsJa mājoklim ierīkot neatkarīgo ūdensapgādes iekārtu, tev palīdzēs Udensjums.lv jomas speciālisti. Šobrīd  pārtikā lietojams ūdens Latvijā tiek iegūts no visiem pazemes kārtām. Kopumā tie ir 3: secīgi kvartāra jeb augšējais zemes slānis, dolomīta un smilšakmens slānis. Atkarībā no atrašanās vietas dzeramā ūdens iegūšanas specifikas un iespējām tiek pielāgots atbilstošākais risinājums dziļurbuma izveidošanai un ūdens apgādes iekārtu uzstādīšanai.

Tieši ūdens iegūšana no dolomīta slāņa – artēziskais urbums – ir labākais risinājums tieši privātmājai. Ūdeni var lietot uzturam un ikdienas lietošanai – trauku mazgāšana, dārzs utt.

Nebeidzamas ūdens rezerves ar dziļurbuma ierīkošanu

Artēziskie – dziļurbumi ūdens apgādes sistēmas izveidošanai, kas īstenoti zemes pamatiežos. Tas ir brīvs no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, kas to padara jo īpaši tīrāku un kvalitatīvāku. Dziļurbuma uzstādīšana notiek ūdensnesoša horizonta dziļumā, kur tiek ievietotas nerūsējošā tērauda, plastikāta, tērauda caurules . Dažās vietās artēziskā urbuma ūdenī ir liela dzelzs Fe un kaļķa koncentrācija, ko ērti var atrisināt ar korektu filtru montāžu.

Salīdzinājumā ar citām ūdens iegūšanas opcijām dziļurbumos ir praktiski neizsīkstoši ūdens krājumi, dziļurbumam ir pastāvīga ūdens pieplūde un ar to var nodrošināt lielu ūdens patēriņu. Dziļurbuma ierīkošana parasti ilgst dažas dienas – trīs līdz desmit. Tas atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma konstrukcijām.. Ja esi iecerējis privātmāju vai vasarnīcu nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni, Udensjums.lv darbinieki dos nepieciešamo konsultāciju un ierīkos vietai piemērotāko opciju.

Apskaties un piesaki http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/dzilurbuma-aka-arteziskais-urbums

Ūdens sistēmas uzstādīšana Udensjums.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *