interneta tvLattelecom interneta TV ir labs piedāvājums tiem, kas televīziju skatīties grib, bet televizoru iegādāties nē. Interneta TV noderēs arī tiem, kas allaž ir kustībā, bet tomēr labprāt paskatās televīziju. Interneta TV lielākās priekšrocība ir tā, ka to iespējams skatīties ne tikai datorā, bet arī viedtālruņos un planšetdatoros, ja vien tiem ir pieejams internets. Izmantojot interneta TV, varēsi skatīties ziņas, filmas, seriālus, aktuālos šovus, esot ceļā, sēžot rindās vai gaidot draugu kafejnīcā.

Interneta TV, protams, nodrošina iespēju skatīties to pašu, ko konkrētajā brīdī redz jebkurš televīzijas skatītājs. Tomēr interneta TV ir kāda priekšrocība, kas nav pieejama jebkuram televīzijas skatītājam. Un šī priekšrocība ir televīzijas arhīvs. Izmantojot arhīvu, iespējams skatīties televīzijas pārraides, kuras vēlējis redzēt, kas jau parādītas, bet kāda iemesla dēļ tā arī nav noskatītas. Piemēram, ja pēkšņu iemeslu dēļ neredzēji sava mīļākā seriāla jaunāko sēriju, arhīvs ļaus nekrist izmisumā. Arhīvs lieliski noder arī tādās situācijās, kad liekas, ka pa televizoru šodien neko nerāda, bet aizvakar gan bija tā foršā filma. Lai izbaudītu jauku vakaru, skatoties filmu, nav jāskatās, ko televīzija piedāvā konkrētajā vakarā, programmā droši var apskatīt arī dažas dienas iepriekš paredzētās filmas.

Lattelecom interneta TV piedāvātais televīzijas arhīvs ļauj jebkurā vietā, kur vien pieejams interneta pārklājums, un laikā noskatīties ne tikai vakardienas ziņu pārraidi, bet arī kārtējo iecienītā seriāla sēriju, ja to gadījies palaist garām, vai arī filmu, ko kāda iemesla dēļ nenoskatījies tajā brīdī, kad tās rādīšanu paredzēja programma. Izmantojot TV arhīvu iespējams draugiem vai kolēģiem parādīt labākos vakardienas basketbola spēles mirkļus vai kādu īpaši interesantu ziņu sižetu.

Tv arhīvs arī lattelecom interneta tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *