batutiVienā no populārākajiem interneta veikaliem Latvijā 1a.lv būs iespējams meklēt plašā piedāvājumā preces mājoklim, atpūtai pie dabas un arī makšķerēšanas hobijam. Tieši tāpēc ir noderīgi pasūtīt vajadzīgās preces internetā – tur tu vari atrast daudzveidīgu preču piedāvājumu par diezgan draudzīgām cenām. Kā viena no bagātīgā preču sortimenta precēm ir velosipēdi – 1a.lv klientiem piedāvā iegādāties velosipēdus maziem bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem.

Ja ģimenē vai radinieku pulkā ir kāds bērns vecumā līdz 3 gadiem, ir laiks iegādāties pirmo velosipēdu – trīsriteni! 1a.lv tu vari nopirkt vairākus bērnu velosipēdu tipus, kam var regulēt gan stūres augstumu, gan sēdekli atbilstoši bērna augumam.  Ļoti rekomendējams lietot preču filtru, kuru ir iespējams sameklēt ikkatras preču grupas labajā pusē. Kā arī iespējams atlasīt velosipēdus pēc bērna auguma. Author, Author Catty 5 un citu ražotāju velosipēdi. Piedāvājumā arī velosipēdi jauniešiem, pieaugušajiem, kā arī hibrīda tipa velosipēdi.

Bet varbūt meklē skrituļslidas?   Toties jautrībai mājās iespējams pasūtīt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem garantē jautrus brīžus, kā arī attīstīs fizisko sagatavotību. Aplūko preču piedāvājumu- http://www.1a.lv/turisma_atputas_preces/batuts

Ja gadījumā pārgājienu esi nolēmis apvienot ar makšķerēšanas prieku, ielūkojies 1a.lv- tur atradīsi praktiskas un noderīgas lietas. Lai baudītu siltu maltīti, apskati – vieglas un galvenais kompaktas gāzes plītiņas. Pilnīgi noteikti galdā tiks likts noķertais loms, tieši tālab nopērc visu vajadzīgo uzreiz! Zivju meklētāji var uzrādīt zivju atrašanās vietu vairāk nekā 500 metru dziļumā. Tie nodrošinās sameklēt labākās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss nepieciešamais silta ēdiena baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, ir tikai pozitīvas emocijas. Tikai tad kempings ir veiksmīgs!

Piedzīvojumiem pilnas nakts pavadīšanai brīvā dabā inventārs ir viens no būtiskākajiem faktoriem, lai pavadītais laiks būtu labs. Atrodi interneta veikalā 1a.lv gan guļammaisus, teltis, gan arī citas preces. Teltis ar vietu skaitu līdz pat 5 cilvēkiem un augstu mitrumizturību, kas nodrošinās augstu materiāla noturību pret mitrumu pat stipra lietus apstākļos. Guļammaisi – dažādām gada sezonām, tai skaitā vari pasūtīt pēc savas komforta temperatūras. Matrači – jogas, piepūšamie u.c. – viegli atrast pie tūrisma un atpūtas precēm. Vajadzīga soma? Somas ceļošanai, ikdienas vajadzībām, alpīnismam, kā arī riteņbraukšanas somas u.c.. Vien atliek atlasīt atbilstošāko!

Plānojot atpūtu pie dabas vai pat dodoties garākā ekskursijā uz nomaļām vietām, tūrisma pulksteņi un tūrisma GPS ir mūsdienīgas preces, kas teju atrodamas ikviena piedzīvojumu cienītāja līdzi paņemtā inventāra sarakstā. Atšķirībā no klasiskajiem rokas pulksteņiem, tūrisma pulksteņi ir izturīgāki. Tūrisma pulksteņi ir izturīgi pret ūdens spiedienu līdz pat 200 m dziļumam. Savukārt jau pieredzējušiem piedzīvojumu entuziastiem vērts nopirkt tūrisma GPS ierīci. Jo īpaši tiem, kam tāda aktivitāte kā Geo-Caching ir kļuvusi par neatņemamu vaļasprieku. Saulesbrilles arīdzan var nopirkt interneta veikalā – atrodi tās pie atpūtas un tūrisma precēm!

Vērts iepirkties internetā – liels atpūtas un tūrisma preču sortiments! Kāpēc gan tur neiepirkties, ja ir iespēja arī ietaupīt? Turklāt interneta veikals 1a.lv spēj nodrošināt bezmaksas preču piegādi ar DPD paku bodes vai Pasta stacijas starpniecību.

TŪRISMA GPS, SKRITUĻSLIDAS, PLĪTIŅAS UN GĀZES DEGĻI U.C. – ATPŪTAS UN TŪRISMA PRECES VISĀDIEM GADĪJUMIEM!