tulkojumu birojsDažādi valodu kursi mūsdienās tiek visai plaši apmeklēti. Tam ir arī iemesls, jo svešvalodām mūsu dzīvē ir ļoti liela nozīme. Prasme sazināties svešvalodā ir augstu novērtēta gan darba tirgū, gan skolās. Lielākie valodu uzņēmumi sniedz daudzveidīgu valodu pakalpojumu klāstu. Iepazīstieties ar daļu no tiem!

Tulkojumu birojs – atsaucīgs un profesionāls

Kādas nozares teksts Jums jāpārtulko? Labs tulkojumu birojs spēs tikt galā ar visdažādākajiem uzdevumiem! Uzticama uzņēmuma darbinieki veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums vajadzīga iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to.

Angļu valodas kursi visām vajadzībām

Vai zinājāt, ka angļu valoda ir valoda, kurā runā trešā daļa pasaules iedzīvotāju? Nav pārsteigums, ka cilvēki vēlas to apgūt augstvērtīgā līmenī pie pieredzējušiem pedagogiem.
Angļu valodas kursi tagad tiek rīkoti gan pieaugušajiem, gan arī bērniem un pusaudžiem. Turklāt iespējas ir plašas – privātās un grupu nodarbības, e-mācību programmas u.c. iespējas. Tas nozīmē, ka tikai jāizvērtē savas vēlmes un iespējas, un tad jau jāpiemeklē atbilstošākais risinājums.

Bērnu nometnes ar pievienoto vērtību

Veids, kā svešvalodas tiek apgūtas bērnu nometnes laikā, ir atšķirīgs no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai. Valodu uzņēmi, kas organizē šādas nometnes, gādā, lai bērniem būtu iespēja satikties ar pasniedzējiem no ārvalstīm, kas garantē vēl teicamākus rezultātus.

Konferenču tulkošana

Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. Profesionāli tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas klausītājiem. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc labs tulkojumu birojs nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehniku (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana jāveic internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Svešvalodu apgūšanai nav vecuma ierobežojuma. Izaiciniet sevi iemācīties tās valsts valodu, uz kuru vēlaties doties brīvdienu ceļojumā! Labs valodu uzņēmums Jums palīdzēs!

Tulkojumu birojs visām vajadzībām – skrivanek!