TrenažieriLabā ziņa ir tāda, ka mūsdienās mājas fitnesa iekārtas un trenažieri ir daudz efektīvāki, tāpēc piedāvā tādas iespējas kā nekad agrāk. Savukārt nākošā labā ziņa ir tāda, ka mājas sporta aprīkojumu ikviens var iegādāties par pievilcīgām cenām un ar iespaidīgām atlaidēm, īpaši akciju laikā,– Latvijas lielākajā interneta veikalā 1a.lv.

1a.lv piedāvā plašu trenažieru un arī pārējā sporta aprīkojuma klāstu dažādās cenu kategorijās, tāpēc savām vēlmēm un finansiālajām iespējām piemērotas preces var atrast ikviens.

1a.lv piedāvātie trenažieru veidi:

  • Airēšanas
  • Eliptiskie
  • Kompleksie
  • Preses soli
  • Skrejceliņi
  • Steperi
  • Universālie soli
  • Velotrenažieri

Visi trenažieru modeļi nāk no tādiem ražotājiem kā Kettler un Christopeit, kas ir visā pasaulē atzīti sporta inventāra ražotāji. Lai pielāgotos visu klientu vēlmēm, 1a.lv piedāvā trenažierus ar atšķirīgu tehnisko aprīkojumu, tajā skaitā trenažierus ar displeju, pulsu mērītāju maksimālajam svaram līdz pat 150 kilogramiem.

1a.lv strādā klientu ērtībai un labsajūtai

Pateicoties ērti aplūkojamajai mājas lapai, interneta veikalā 1a.lv iepirkšanās aizņem vien dažas minūtes. Mājas lapas labajā stūrī ir pieejams speciāls preču filtrs, kas ļauj uzreiz atlasīt tos trenažieru veidus, kuri jūs interesē visvairāk. Vēl kāda patīkama īpašība, kas raksturīga tikai 1a.lv – pie viņiem ir pieejami labāki preču apraksti, kas nozīmē, ka nav speciāli internetā jāmeklē informācija par katru trenažiera modeli, jo visu informāciju var uzzināt uz vietas, pie katras preces attēla – gan tehnisko specifikāciju, gan papildus preces aprakstu.

Kad sūtījums veiksmīgi noformēts preču piegādi var gaidīt jau tuvāko dienu laikā. Ja prece ir noliktavā, to piegādās jau 2 darba dienu laikā. Viena no pozitīvajām īpašībām – iepērkoties internetā nav jāraizējas par trenažieru nogādāšanu mājās, jo par visu parūpējas pats interneta veikals. Konkrēti pie 1a.lv pieejami 3 preču piegādes veidi: saņemot preci personīgi 1a.lv birojā Rīgā, saņemot preci personīgi DPD Paku Bodes punktā (te gan ir ierobežojums preces svaram un izmēriem, tāpēc, ja pasūta palielu trenažieri, visticamāk būs jāizvēlas kāds cits piegādes veids) un komforta piegāde ar kurjeru līdz pat jūsu mājas durvīm.

Trenažieri no interneta veikala 1A.LV

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *