Ikvienas viesnīcas, uzņēmuma, restorāna, sporta kluba vai jebkuras citas sabiedriskas iestādes svarīga sastāvdaļa ir tīras higiēnas telpas un apmierināti klienti. Diemžēl, lietojot cietās ziepes vai ierastos ziepju dozatorus, netīri ziepju trauki un ziepju nosēdumi uz izlietnēm un spoguļiem ir visai ierasta ikdienas sastāvdaļa. Bez tam, šie nav paši higiēniskākie un ekonomiskākie risinājumi vietās, kur uzturas daudz apmeklētāju.

AS „Emblēmu Paklāju Serviss” (EPS), kas pazīstama ar līniju Berendsen, ir nākusi klajā ar jauna veida ziepju dozatoriem. Nomājamie Berendsen putu ziepju dozatori no parastajiem atšķiras ar vairākiem uzlabojumiem.

Ziepju dozatora kodolā atrodas nomaināms iepakojums ar viegli nomazgājamām ziepēm, kas nenopil un nesakalst. Līdz ar to, uz Jūsu izlietnēm un to apkārtnē neveidosies neglīti nosēdumi. Tās ir saudzīgas pret rokām, taču perfekti notīra netīrumus un iznīcina baktērijas. Ir pieejamas divu veidu putu ziepes – ar smaržu un bez tās. Iepakojumā ir 500 ml putu ziepju, kas ir pietiekami 1250 lietošanas reizēm.

Putu ziepju dozatori nodrošina vienkāršu ziepju lietošanu. Viegli piespiežot, Jūsu rokās nonāks 0,4 ml ziepju putu. Ir aprēķināts, ka ar šādu daudzumu Berendsen putu ziepju ir pietiekami, lai nomazgātu rokas. Jūsu ieguvums – ietaupīts ūdens un ziepes.

Ziepju dozatori ir higiēniski droši. Līdz ar dozatora kodolā esošā ziepju iepakojuma nomaiņu, tiek nomainīta arī ar rokām visbiežāk aizskaramā lieta − ziepju pumpītis. Turklāt ziepju dozatoru virsma ir antibakteriāla. Maksimālai tīrībai un ērtībai ir iespējams nomāt arī ziepju dozatorus ar gaismas sensoriem. Kad sensors identificēs, ka zem tā ir palikta roka, tas pados precīzu ziepju putu daudzumu.

EPS nomājamiem putu ziepju dozatoriem ir gaumīgs un elegants dizains, kas, papildināts ar Jūsu izvēlēto dozatora krāsu, iederēsies jebkurā labierīcību telpā. Turklāt EPS ir iespējams nomāt arī citus līdzīga dizaina higiēnas priekšmetus, kas, lietoti komplektā, tualeti padarīs par patīkamāko telpu Jūsu apartamentos.

Tīrākas izlietnes, apmierinātāki klienti un mazākas izmaksas ar Berendsen ziepju dozatoriem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *