Organizējot apjomīgas sivinības vienmēr ir noderīgi, ka tiks izmantots pieredzējis pasākumu aprīkojuma serviss, kā piedāvājumā ir daudzi lietderīgi servisi, piem., telšu noma pasākumiem. Ja rīkotais pasākums būs brīvā dabā, tādā gadījumā šādas teltis pasākumiem http://akurats.com/lv/teltis būs vienkārši vajadzība. Kā izvēlēties piemērotākās?

Telšu noma pasākumiem – ne vien lielākiem, bet arī maziem

Ja ir nepieciešama telšu īre, pirmais un vērā ņemamākais apstāklis būs svinību uzdevums. Gadījumā, ja telts īre ir nomāta aktīviem svētkiem, tādā gadījumā visdrīzāk tā pildīs vien atbalstošu funkciju. Savukārt, tad, ja telšu īre ir nepieciešama kāzu rīkošanai, tādā gadījumā ir jārēķinās ar apstākli, ka zem teltīm jābūt vietai it visiem kāzu ciemiņiem. Piemēram, teltis pasākumiem, kuri vienīgi daļēji norisinās zem telts var nebūt lielas, turpretīm teltis pasākumiem, kas pilnībā norisinās telts ietvaros, vajadzīgas ietilpīgākas. Dažādi telšu varianti apskatāmi šajā saitē: http://akurats.com/lv/teltis.

Telts īre atkarīga no vajadzīgās platības

Tālāk ir tieši jaizvērtē, cik tieši lielas telts īre ir vajadzīga konkrētajam notikumam. Te http://akurats.com/lv/teltis redzams, tas, ka visbiežāk tiks izmantotas kvadrātīgas teltis, ņermot vērā, ka tādas iespējams arī savienot vairākas vienu ar otru. Apziniet, cik daudz viesiem būs paredzēts Jūsu pasākums un Jūsu pasākumu aprīkojuma serviss palīdzēs sameklēt piemērotāko telšu risinājumu.

Pasākumu aprīkojuma serviss varēs palīdzēt arī ar uzstādīšanu

Tas, kas ir izdevīgi, telšu īre nāks kopā ar uzstādīšanu, tāpēc nav jāsatraucas par telšu uzcelšanu un demontāžu. Profesionāli strādnieki nodrošinās to, ka teltis pasākumiem vienmēr arī ir atbilstošā ekspluatācijas kārtībā. Telšu noma pasākumiem būs viens no pakalpojumiem, kuru nodrošina pieredzējušais servisa nodrošinātājs “Akurāts” savā mājaslapā http://akurats.com/lv/teltis. Uzņēmums tāpat arī piedāvā to, ka Jūsu telts īre nāks kopā arī ar atvešanu un uzstādīšanu.

Teltis pasākumiem nav vienīgā lieta , kas vajadzīgs pasākumiem

Tad, ja īrēsiet teltis no pieredzējušiem servisa nodrošinātājiem, piemēram, šeit http://akurats.com/lv/teltis, varēsiet būt pārliecināti, par to, ka telšu īre nebūs pasākumu plānošanai nepieciešamais pakalpojums, ko piedāvās uzņēmums. Līdz ar to telts īre lieliski saderēs kopā ar tādiem pakalpojumiem kā galdu, krēslu vai grīdas nomu.
Aprīkojuma servisa Akurāts telšu īres apakšsadaļā http://akurats.com/lv/teltis meklējiet tieši Jums nepieciešamo un baudiet svinības bez liekām raizēm!

Tiek plānota telšu īre pasākumiem? Neaizmirsti pāris padomus