nojumes nomaTelšu noma ir ļoti noderīgs pakalpojums, lai, realizējot pasākumu brīvā dabā, tas būtu izdevies arī sliktos laika apstākļos. Teltis un nojumes ir ļoti piemērotas arī uzglabāšanai un citām vajadzībām.

Bez šaubām, pastāv arī iespēja iznomāt publiskas iestādes, piemēram, viesu namus, pirtis un pilis, bet daudz izdevīgāka ir telšu noma. Teltis un nojumes, gāzes sildītāji, dārza mēbeles, tribīne un citi pasākumu piederumi – to visu Baltijā nodrošina stabils uzņēmums ar ilggadēju profesionālo praksi. SIA “Akurāts”   pakalpojumi ir izmantoti tādos pasākumos kā Baltic Beach Party Liepājā, Rīgas Svētkos, Dziesmu svētkos, Dance Summit, kā arī daudzos tirgus plačos, izstādēs, prezentācijās, koncertos, pilsētu svētkos, sporta spēlēs, kāzās un dārza svētkos.

PAR UZŅĒMUMU

“Akurāts” ir aktīvs kopš 2005. gada un pārliecinoši ir ierindojies līdera pozīcijā starp telšu un to aprīkojuma iznomātājiem Latvijas tirgū. Kopš 2007.gada “Akurāts” telšu noma pieejama arī pārējā Baltijas teritorijā. Telšu noma, montāžas serviss un papildus tehniskais aprīkojums ir  atslēgu kopums, lai jebkura klienta pasākums izdotos – tieši tāda mērķa labā strādājam. Ar “Akurāts” sadarbojas arī daudzi celtniecības un būvniecības uzņēmumi, kas mūsu teltis izmanto noliktavu vajadzībām, kā arī nepatīkamos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības vietās, lai netiktu iepauzēts celtniecības vai būvniecības process. “Akurāts” piedāvātās teltis un nojumes ir izmēros no deviņiem līdz 1500 m².

KOPĀ AR TELTĪM PIEGĀDĀJAMI ARĪ KURINĀŠANAS ALTERNATĪVA – PROPĀNA GĀZES SILDĪTĀJI UN SILDLAMPAS

Pirmkārt, teltis pasargās cilvēkus no vēja un citiem nepatīkamiem nokrišņiem, un, otrkārt, gāzes sildītāji sasildīs gaisu tajās un atstās drēgnumu ārpus teltīm.. Tie spēj apsildīt līdz pat 20 m² lielu telpu.  “Akurāts” pārstāvji parūpēsies, lai gāzes sildītāji būtu precīzi uzstādīti un demontēti. Propāna gāzes sildītājus izīrējam kopā ar lietošanas pamācību. Piedevām, tas nav vienīgais sildīšanas ekipējums – “Akurāts” piedāvā apsildīt teltis arī ar sildlampām.

ORATORA PALĪGINSTRUMENTS, UZSTĀJOTIES APMEKLĒTĀJU PRIEKŠĀ – TRIBĪNE

Interesentus, iznomājot teltis, bieži uzrunā ne tikai teltis, bet arī  tribīne, kas noteikti noderēs pasākuma vadītājam vai apmeklētājiem, kuri grasās uzstāties pārējo priekšā. Mūsuprāt, tribīne ir vēsturiski klasisks rīks atvieglotai publiskai runai, jo, stāvot aiz tās, orators jūtas pārliecinātāks, kā arī tribīne ir uzbūvēta tā, lai runātāja pieraksti un citi palīgmateriāli būtu neredzami publikai. Tribīne ir gatavota no lakota bērza saplākšņa. Tribīne ir 70 cm plata un 120 cm augsta. Tātad ļoti parocīga un paradzēta cilvēkiem, kuri ir vismaz 1,5 m gari. Tribīne noderēs arī, lai izvietot reklāmu, novietojot to uz priekšējās plaknes.

KUR MŪS ATRAST?

Ofisa un noliktavas adrese: Muižas iela 9, Ādaži, Ādažu nov., LV-2164 ; Tālr.: 67394933 ; Mob.tālr.: 26338888. Mājaslapa: www.akurats.lv. Rezervējiet savlaicīgi!

TELŠU NOMA – ATSLĒGA LIELISKIEM ĀRA PASĀKUMIEM