Ieejas durvis un to apkārtne ir vieta, kur sakrājas ļoti daudz netīrumu. Aizturēt ūdeni, sniegu un sīkos gružus var gumijas paklāji. Paklāju materiāls ir ļoti izturīgs, tādēļ gumijas paklāji saglabā formu un funkcijas dažādos laika apstākļos.

Ātra paklāju nomaiņa un kvalitatīva apkope

Protams, gumijas paklāji periodiski jānomaina pret jauniem. Labs variants ir paklāju noma. Maināmo paklāju noma ir pakalpojums, ko sniedz profesionāļu komanda, bet Jūs pa to laiku varat darīt to, kas patiešām svarīgs – strādāt un pavadīt laiku ar tuvajiem.

Kā parūpēties par tīrību?

Ikvienam patīk tīras, sakoptas telpas, tāpēc higiēnas produkti ir ļoti aktuāli. Moderni higiēnas produkti ir ne tikai funkcionāli, bet arī draudzīgi apkārtējai videi.
Piemēram, putu ziepju dozators dod iespēju samazināt šķidro ziepju un ūdens patēriņu. Putu ziepes ir vienkārši lietojamas, un putu ziepju dozators novērš ziepju nonākšanu uz izlietnes vai uz grīdas. Putu ziepju dozators pieejams arī ar sensoru.

Svaigs un patīkams aromāts tualetes telpās

Mūsdienīgi gaisa atsvaidzinātāji telpām neitralizē nepatīkamu smaku nevis ar vēl stiprāku aromātu, bet absorbējot un pārvēršot smaku. Gaisa atsvaidzinātāji telpām šobrīd ir pieejami gan kā aerosoli, gan kā aromātu nemitīgi izplatošās ierīces. Modernizētie gaisa atsvaidzinātāji garantē neuzkrītošu un patīkamu aromātu labierīcībās .

Uzturēt telpas teicamā kārtībā Jums palīdzēs moderns tekstila serviss. Plašāku informāciju par to iespējams uzzināt šeit.
Izvēlieties no plašā preču klāstā visu nepieciešamo un samaziniet uzkopšanas laiku!

TEKSTILA SERVISS PALĪDZĒS IEKĀRTOT JŪSU BIROJU UN MĀJAS