IZZI TVJau labu laiku Latvijā tiek piedāvāti vairāki televīzijas operatoru pakalpojumi, kas ļauj ikvienam izvēlēties televīzijas pieslēgumu, kādu viņš vēlas. Viens no šiem operatoriem ir arī IZZI, kas iemanto aizvien lielāku klientu atzinību par saviem sniegtajiem pakalpojumiem. IZZI TV piedāvā ne vien plašu TV kanālu klāstu, bet arī virkni noderīgu papildiespēju, tādas kā TV arhīvs, valodas un subtitru izvēles iespēja, elektronisko programmu gids un daudz ko citu.

IZZI aizvien uzlabo savu televīzijas piedāvājumu

Tā kā tirgū parādās aizvien jaunāki televizoru modeļi, lai pilnībā izbaudītu to piedāvātās iespējas, IZZI piedāvā vairākas funkcijas, kas noteikti padarīs TV skatīšanos daudz baudāmāku. Tieši tehnoloģiju attīstība ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc IZZI piedāvā arī, piem., 3D kanālus, jo Latvijā ir tehniskais nodrošinājums, bet nav tematiskā piedāvājuma.

IZZI TV piedāvā:

  • Plašu TV kanālu klāstu – tie ir labākie izklaidējošie, sporta, filmu, zinātniskie, bērnu un citi kanāli, tajā skaitā HD un 3D kanāli.
  • Tematiskās pakas – TV kanāli tiek sadalīti tematiskajās pakās atbilstoši žanriem, tāpēc katrs var izvēlēties savām interesēm un vēlmēm atbilstošās TV kanālu pakas.
  • Virkni TV papildus funkciju – valodas un subtitru izvēles iespēja, video noma, TV programma, TV arhīvs, skaņas formātu maiņas iespēja, kanālu grupēšana un citas noderīgas funkcijas.

IZZI piedāvā plašu TV kanālu klāstu ikvienai gaumei

IZZI ikvienam piedāvā skatīties ne vien Latvijas, bet arī ārzemju kanālus. Pat vēl vairāk, IZZI piedāvā arī HD kanālus ar īpaši augstu attēla un skaņas kvalitāti un operators ir viens no pirmajiem Latvijā, kas ļauj skatīties arī 3D kanālus (High TV un 3flow), kas rada sajūtu, ka viss tiek vērots nevis TV ekrānā, bet klātienē.

Piedāvājumā ir vairāk nekā 120 latviešu un ārzemju TV kanāli, kas ir sakomplektēti dažādās tematiskajās pakās: filmu , sporta, mūzikas, zinātnes, pasaules, junioru, krievu, HD kanālu un Viasat filmu pakās. Katrs var izvēlēties to, kas viņu interesē, tādējādi nav jāmaksā par kanāliem, kuri tāpat netiek skatīti, turklāt, tas viss par pieejamu cenu. IZZI TV kanāli pakas pieejamas sākot no Ls 2.00 mēnesī!

Tautā iecienīta televīzija – IZZI TV
Tagged on:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *