Svīšana ir raksturīga cilvēkiem, tāpat kā citiem siltasiņu dzīvniekiem. Attiecībā uz citiem dzīvniekiem, kam nav sviedru dziedzeru, viņiem ir mehānisms, lai to kompensētu, vai nu laizot ausis, matus, vai vicinot viņu spārnus, izbāžot mēli vai paātrināti elpojot. Svīšana ir viens no fizioloģiskajiem procesiem, kas raksturīgs dzīvām būtnēm. Tas dabiski notiek siltasiņu dzīvniekiem. Organisma svīšana ir kā termoregulēšanas funkcija, lai uzturētu ķermeņa temperatūru.

Svīšanas priekšrocības un kā svīst mazāk

Sviedru nozīme

Tas ir šķidrums, kas sastāv no ūdens un sāls maisījuma un nelielas daļas atkritumu, un parasti izdalās caur maziem sviedru dziedzeriem, kas atrodas uz ādas virsmas. Pēc tā sekrēcijas, tas nosēžas uz ādas virsmas, pirms tas sāk iztvaikot ķermeņa dzesēšanas procesā. Daudzi svīšanas ieguvumi galvenokārt koncentrējas uz labas veselības veicināšanu. Tomēr svīšana arī ir laba skaistumam un svara zaudēšanai.

Daži labumi, ko svīšana dod veselībai

Svīšanai ir laba ietekme uz veselību. Kad Jūs svīstat, ķermeņa toksīni un slimības tiek izvadītas no Jūsu ķermeņa. Svīšana arī atbrīvo organismu no kaitīgām vielām, piemēram, alkohola, sāls un holesterīna. Nieres spēj izvadīt kaitīgos toksīnus, piemēram, dzīvsudrabu un svinu, tomēr tām būs nepieciešams līdz pat 24 stundām, lai to paveiktu. Tomēr svīšana, no otras puses, var atbrīvoties no šiem metāliem daudz ātrāk. Svīšana ir saistīta arī sirds un asinsvadu veselības uzlabošanu. Tas ir tāpēc, ka ķermenis uzsilst un rada sviedrus un cilvēka sirds strādā smagāk, lai uzlabotu asinsriti.

Svīšanas labvēlīgā ietekme uz skaistumu

Svīšana sniedz labumu ādai, jo tā satur nelielu antibiotiku daudzumu, kas var cīnīties ar ādas baktērijām. Svīšana var atbloķēt poras, kas savukārt palīdz uzlabot ādas tekstūru, toni, un skaidrību. Izmantojiet Perspi-Shield Ultra, lai noslēptu svīšanu padusēs. Tie ir padušu ieliktnīši, kas aizsargās pret sviedriem līdz pat 8 vai vairāk stundām. Tas nozīmē, ka nebūs ne svīšana, ne traipi uz apģērba!

Svīšanas priekšrocības

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *