Aplūkojot saņemto sūdzību skaitu, kuras iesnieguši cilvēki, kurus izmantojušas tā sauktās vadošās īstermiņa kredītiestādes, jājautā, vai tirgū patiešām pastāv īsti ātro kredītu sniedzēji. Ātro kredītu aizdevēji ir ieguvuši savā ziņā sliktu reputāciju, jo dažas organizācijas darbā ar cilvēkiem pieņem neapzinīgu taktiku. Ir labi zināms, ka ātrie kredīti parasti tiek piedāvāti ar augstu procentu likmi, un cilvēki, kuri aizņemas, piedzīvo grūtības, ja ir saskārušies ar aizdevēju, kas izmanto negodīgu taktiku. Lielākā daļa no aizdevējiem, kuri ķeras pie negodīgiem līdzekļiem, ir īslaicīgi operatori, kuru vienīgā interese ir iegūt maksimāli iespējamo labumu no saviem klientiem. Tieši tāpēc ir izveidota www.zuz.lv salīdzināšanas interneta adrese, kurā ir pieejami tikai godīgi un pārbaudīti aizdevēji. Aizņemoties no aizdevēja, kurš ir atrodams www.zuz.lv interneta adresē – par krāpnieciskām darbībām nav jāuztraucas!

Tas nozīmē, ka kreditēšanas tirgū pastāv vairākas pazīstamas kreditēšanas iestādes, kuras var nosaukt par īstām ātro kredītu izsniedzējām. Šīs iestādes saprot, ka cilvēki, kuri vēršas pie tām pēc finansiālas palīdzības patiešām saskaras ar grūtībām, un strādā ar to vajadzībām iespējami labākajā veidā. Viņi joprojām iekasē augstāku procentu likmi nekā bankas vai privātās sabiedrības. Tomēr šīs iestādes nepieprasa kredītņēmējiem sniegt jebkāda veida nodrošinājumu vai pat ķīlas, pirms pieteikums kredītam tiek apstiprināts. Ne tikai šīs iestādes neizvirza šādas prasības, tās sniedz arī iespēju aizņēmējiem saņemt naudu īpaši īsā laika posmā (pat 10 minūšu laikā).

Īsti ātro kredītu aizdevēji neizmanto negodīgus līdzekļus, pat ja aizņēmēji nepilda savu atmaksas grafiku. Vienkāršs lūgums pagarināt paredzēto laiku, lai veiktu atmaksu, tiks pieņemts, iekasējot nelielu maksu. Ar likumpārkāpējiem šādu aizdevēju gadījumā tiks veiktas darbības, izmantojot līdzekļus, kas paredzēti tiesību aktos, nevis izmantojot negodīgu taktiku.

Cilvēki, kuri meklē iespēju aizņemties ātros kredītus, noteikti atradīs vairākus īstus ātro kredītu aizdevējus www.zuz.lv interneta adresē. Jāpiemetina arī tas, ka salīdzinot ātros kredītus un sekojot www.zuz.lv jaunumiem – ātro kredītu aizņēmēji var aizņemties ātrāk, ērtāk, drošāk un pats galvenais izdevīgāk! Īsti ātro kredītu aizdevēji sniedz visu informāciju par sevi un ir atklāti pret visiem klientiem, kuri vēlas aizņemties ātro kredītu. Ar šādiem aizdevējiem sadarboties būtu labāk, aizņemoties nelielu naudas summu uz īsu laiku.

Sūdzības par ātrajiem kredītiem
Tagged on:     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *