SMS CreditNav noslēpums, ka mūsdienām liela nozīme ir laikam, īpaši jau runājot par naudas lietām. Ja nauda nepieciešama ātri, tad pats labākais veids, kā to iegūt – izmantojot āros aizdevējus, kas piedāvā kredītus internetā. SMScredit ir viens no pazīstamākajiem aizdevējiem, pie kura pieejams ātrais kredīts pat līdz 400 latiem, turklāt naudu iesējams saņemt savā kontā jau 15 minūšu laikā!

Lai aizņemtos pie SMScredit, personai:

  • Jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
  • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības.

Pirmais kredīts no SMScredit.lv bez maksas!

Ātrais kredīts no SMScredit pieejams summās līdz 400 latiem, bet jaunajiem klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi, ir iespēja saņemt 0% kredītu līdz 200 latiem! Kredīts bez maksas nozīmē, ka kredītu iespējams lietot bez procentu maksājumiem, proti, atmaksas termiņa beigās būs jāatdod tāda pati summa, ne santīmu vairāk. Tikmēr, aizņemoties atkārtoti, procentu maksājumi atkarīgi no kredīta summas un izvēlētā atmaksas termiņa.

Lai aizņemtos ir jābūt reģistrētam SMScredit klientam. Reģistrēties iespējams viņu mājaslapā SMScredit.lv un pats reģistrācijas process aizņem vien dažas minūtes. Lai reģistrācija būtu veiksmīga, ir jāapstiprina savs bankas konts, nosūtot simbolisku samaksu 1 sant. apmērā uz aizdevēja kontu. Tādējādi SMScredit būs droši par to uz kurieni klientam nosūtīt kredītu.

Piesaki kredītu jebkurā diennakts laikā!

No sava izveidotā lietotāja profila, izmantojot kredīta kalkulatoru, var ērti pieteikt sev nepieciešamo kredīta summu. Pieteikties kredītam iespējams jebkurā laikā, tikmēr aizdevuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Ja atbilde ir pozitīva, tad ātrais kredīts pieejams jau 15 minūšu laikā!

Kredīts pieejams uz laiku līdz 30 dienām un lieliski noderēs brīžos, kad steidzami nepieciešama nauda negaidītu izdevumu vai steidzamu pirkumu veikšanai. Drošības sajūtai SMScredit piedāvā arī kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, tāpēc nav iemesla uztraukties pat naudas neatgriešanu laikus. Tikmēr ar citām kredīta priekšrocībām vari iepazīties SMScredit mājaslapā.

SMScredit ātrais kredīts – ātri, ērti un droši!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *