pirmie kredīti bez maksasJa Tev nepieciešami finansiālie līdzekļi pāris minūšu laikā, Tu vari paļauties uz SMSCredit.lv. Tie būs naudas līdzekļi Tavā kontā tikai 10 minūšu laikā. Šobrīd, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros aizdevumus.

SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā ātrus un ērtus īstermiņa aizdevumus – ātros kredītus. Īstermiņa kredīti paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla

 SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu aizņemsies pirmo reizi, SMSCredit.lv Tev dos iespēju pirmo kredītu saņemt bez maksas! Pirmie kredīti bez maksas nozīmē, ka pirmo reizi aizņemoties atdot vajadzēs tik, cik aizņēmies – ne par centu vairāk!

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā!

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Turklāt, visas pagarināšanas maksas tiek aprēķinātas individuāli katram klientam, atkarībā no tā, cik liela summa tikusi izsniegta.

Neskaidrību gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lv zinošajiem speciālistiem. Sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot uz 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā. Svarīgi atcerēties, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.

SMS KREDĪTS – VARIANTS FINANSIĀLO PROBLĒMU RISINĀŠANAI.