SMS kredīts 15 minūtēsSMS kredīts ir aizdevuma veids, ko iespējams noformēt un saņemt tikai 15 minūšu laikā. Šis aizdevums ir lielisks risinājums brīžos, kad steidzami nepieciešami nelieli papildus līdzekļi. Aizdevums ir pieejams bez ķīlas, galvojuma un citu formalitāšu kārtošanas, kas varētu paildzināt un sarežģīt kredīta noformēšanu.

SMS Credit ir lielākā ātro aizdevumu kompānija Latvijā, kur pieejams SMS kredīts. Tā sniedz iespēju saņemt aizdevumu tikai 15 minūšu laikā. Ātrāka un vienkāršāka aizdevuma noformēšana un saņemšana nav iespējama – visas nepieciešamās darbības Jūs varat veikt tikai dažu minūšu laikā, pat neizejot no mājām un Jums nav nepieciešams kārtot tādas formalitātes kā ķīla un galvojums.

Lai saņemt SMS kredītu, jums ir nepieciešams:

  • Atvērts bankas konts kredīta saņemšanai;
  • Aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums;
  • Pieeja internetam (gadījumā, ja vēl neesat SMS Credit klients).

Ja Jūs jau esat SMS Credit klients, tad aizdevumu Jūs varat saņemt ar vienas īsziņas palīdzību. Jums tikai jānosūta īsziņa, kurā ir iekļauta sekojoša informācija: LVL, aizdevuma apmērs, atmaksas termiņš un parole. Starp vārdiem un cipariem ir jāliek viena atstarpe. Īsziņa jāsūta uz numuru 157. Ja vēlaties, pieteikties kredītam Jūs varat arī internetā vai piezvanot.

Personām, kas vēl nav SMS Credit klienti, bet vēlas saņemt aizdevumu, ir jādodas uz kompānijas mājas lapu un jāveic reģistrācija. Reģistrācijas apstiprināšanai ir nepieciešams pārskaitīt vienu santīmu lielu reģistrācijas maksu uz SMS Credit kontu. Tas nepieciešams, lai aizdevēj varētu pārliecināties par klienta personību un uzzināt konta numuru, uz kuru jāpārskaita aizdevuma summa.

SMS kredīts ir tik ātri un vienkārši noformējams, jo tas ir pieejams bez ķīlas un bez galvojuma. Tāpat nav nepieciešama arī izziņa no darba vietas par ienākumu apmēru un regularitāti. Parasti šo formalitāšu kārtošana prasa vairākas dienas laika un daudz enerģijas. Turklāt Jums var nākties savu finanšu jautājumu risināšanā iesaistīt arī trešās personas, kā tas ir gadījumos, kad aizdevumam jāpiesaista galvotājs.

SMS kredīts tikai 15 minūtēs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *