sms kredītsĀtrais kredīts jeb SMS kredīts pieejams ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Lai gan daži aizdevēji savus pakalpojumus piedāvā personām no 19 vai 20 gadu vecuma, pamatā droši var apgalvot, ka šis pakalpojums pieejams jau no 18 gadu vecuma. SMS kredīts pieejams bez ķīlas un galvotāja, kā arī bez dažāda veida izziņām, piemēram, izziņas no darba vietas vai VSAA.

Lai saņemtu SMS kredītu ir nepieciešamas divas lietas – mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu un bankas konts kādā no Latvijā pieejamajām bankām. Minētās lietas būs nepieciešamas, reģistrējoties kādā no sms kredītu uzņēmumu mājas lapām. Jāpiemin, ka sms kredīts tiek piešķirts tikai tiem, kuriem ir pozitīva kredītvēsture, jeb nav kavētu maksājumu vai parādu citās kredītiestādēs. Topošā klienta kredītvēstures izvērtēšanu uzņemas aizdevējs, darot to individuāli katram potenciālajam klientam.

Lai saņemtu aizdevumu, pirmkārt, jāizvēlas kāds no sms kredītu aizdevējiem, otrkārt, jāreģistrējas izvēlētā uzņēmuma mājas lapā un, treškārt, jānosūta uz aizdevēja norādito telefona numuru speciāls kods, kurā, parasti, tiek norādīts lietotāja vārds, uzvārds, lietotāja profila parole, aizdevuma summa un vēlamais atmaksas termiņš. Tālākais jau ir aizdevēja rokās – tiks izskatīts pieteikums kredītam un, apstiprinājuma gadījumā, nauda uz reģistrēto bankas kontu tiks pārskaitīta 10-20 minūšu laikā.

SMS kredītu vienā un tajā pašā uzņēmumā var saņemt gadījumā, ja uz to brīdi nav aktīvs cits aizdevums šajā uzņēmumā, pretējā gadījumā iepriekšējais aizdevums ir jāatmaksā un dažreiz pat jāpaiet 5-7 dienām, kamēr drīkstēsiet aizņemties atkārtoti. Tomēr, ja aizņematies pirmo reizi, SMS kredīti vairumā gadījumu ir pieejami bez maksas jeb pieejami bezmaksas aizdevumi jaunajiem klientiem, kas pie attiecīgā uzņēmuma aizņemas pirmo reizi.

SMS kredītu iespējams atmaksāt jebkurā laikā (kaut vai pirms termiņa beigām) un bez soda sankcijām. Tomēr, ja gadījusies situācija, kad aizņemto naudu paredzētajā laikā nav iespējams atmaksāt, pastāv iespēja šo aizdevuma termiņu pagarināt (parasti par 14 vai 30 dienām), pārskaitot uz aizdevēja kontu simbolisku pagarinājuma maksu, kuras apmēri tieši atkarīgi no pagarināšanas termiņa un aizdevuma summas. Pirms aizņemies, apdomā savas iespējas aizdevumu atmaksāt!

SMS kredīts pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *