naudas kredītsSms kredīts ir aizdevums, kuru ērti var pieteikt ar telefona starpniecību- tikai nosūtot pieprasījuma īsziņu. Tas būs noderīgs variants, ka nauda vajadzīga steidzami – piemēram, iepērkoties. Sms kredīts noformējams pat tad, kad nav pieejams interneta pieslēgums.

Viasms.lv ir populārs aizdevējs, jo piedāvā izdevīgus, vienkārši pieejamus aizdevumus visām dzīves situācijām. Kā zināms, pieprasīti kļūst tieši īstermiņa sms kredīti, kas ļauj aizņemties nelielu naudas summu, piemēram, ikdienas tēriņu segšanai, kad pietrūkst līdz algai.

Uzzini vairāk- https://www.viasms.lv/lv/blogs/via-sms-naudas-aizdevums-vel-atraks-vel-izdevigaks!

Vēl viena būtiska sms kredīta priekšrocība- tā saņemšanai nav vajadzīga ķīla, galvojums vai kādas īpašas izziņas.

Sms kredītam ērti var pieteikties arī ar interneta palīdzību. Būtiski, ka sākot no otrās reizes sms kredīts noformējams arī ar telefona palīdzību – nosūtot vienu īsziņu. Tas ir vēl ērtāk – piemēram, atpūtas vai iepirkšanās laikā.

Jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pirmais aizdevums bez maksas – atdod tik, cik aizņēmies. Tā ir lieliska iespēja ne tikai iepazīties ar aizdevēja darbību, bet arī aizņemties īpaši izdevīgi. Svarīgi arī, ka vajadzības gadījumā iespējama arī atmaksas termiņa pagarināšana. Piemēram to iespējams atlikt uz nedēļu, divām vai mēnesi.

NOFORMĒ AIZDEVUMU IZDEVĪGI- ĀTRIE KREDĪTI INTERNETĀ

 Mūsdienu opcija – ātrs kredīts internetā- dod iespēju iegūt aizdevumu vienkārši un ātri – bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Ātrs kredīts internetā būs noderīgs dažāda veida situācijās- gan tad, kad nepietiek līdz algai vai radušies neparedzēti tēriņi, gan arī tad, kad vajadzīgs finansējums lielāku plānu realizēšanai – piemēram, mājokļa remontam.

Kā minēts, ātrais kredīts nodrošina iespēju vajadzīgo naudas summu saņemt ar dažām vienkāršām darbībām . Jāmin arī, ka to iespējams izdarīt jebkurā sev ērtā laikā. Jāpiebilst, ka aizdevuma pieteikums tiks izskatīts kredītkompānijas darba laikā. VIA SMS strādā katru dienu no 8 līdz 22. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts būs pieejams tieši tad, kad vajadzīgs.

Vēl viens nozīmīgs faktors, kas padara aizdevuma noformēšanu internetā vēl pieejamāku- kredīti bez ķīlas.

Kredīts bez ķīlas ir arī VIA SMS kredītu piedāvājumā. Šis aizdevējs piedāvā dažāda veida aizdevumus – gan ilgtermiņa naudas kredītus, , gan arī mazāka apmēra aizdevumus ikdienišķām situācijām, kad, piemēram, pietrūkst līdz algai.

VIA SMS sortimentā gan patēriņa aizdevumi līdz 1500 eiro , gan arī aizdevumi līdz algai, kas ļauj ērti saņemt mazāku summu.

Noformē sev nepieciešamo kredītu izdevīgi- ieskaties viasms.lv.

SMS KREDĪTS- PIESAKI AR ĪSZIŅAS PALĪDZĪBU