SMS kredīts paredzēts steidzamu un neplānotu izdevumu segšanai. Lai saņemtu SMS kredītu, nav nepieciešama ķīla un galvotājs, bet ja ķīla un galvotājs tiek prasīts, tad izvēlies citu ātro kredītu devēju, kurš piedāvā ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma.

Pirmais SMS kredīts bez maksas

Šādu ātro kredītu var saņemt klienti, kuri aizņemas pirmo reizi. Izvēlies ātro kredītu devēju, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas, jo tādā gadījumā nebūs jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksas par ātro kredītu izmantošanu. Pirmais kredīts bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi un nemaksā ne procentus, ne komisijas maksu.

Ja vajadzīgs, atliec kredīta atmaksu

Atliec kredīta atmaksu gadījumā, ja nespēj atdod visu naudu uzreiz. Tas palīdz klientam, kurš jau ir aizņēmies ātro kredītu internetā, atlikt atmaksas termiņu nepārkāpjot kredīta līguma punktus un pārējos nosacījumus. Pats labākais ir tas, ka iespējams izvēlēties kredīta atmaksas atlikšanas laiku. Tās var būt 7 dienas, 14 dienas un pat 30 dienas, kā arī kredīta atmaksu var atlikt vairākas reizes bez nekādiem ierobežojumiem. Atliec kredīta atmaksu tikai tad, ja nespēj atdod visu naudu noteiktajā atmaksas termiņā.

Atbildīga aizņemšanās

Aizņemies ar prātu, lai pēc tam varētu atmaksāt summu, kuru aizņēmies, jo papildus komisijas maksas un procenti pirmajā reizē netiek piemēroti. SMS kredīts – ātrais kredīts, kuru var pieteikt nosūtot īsziņu pēc reģistrācijas un bankas konta aktivizēšanas.

SMS kredīts bez maksas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *