skrejlapasSkrejlapa viennozīmīgi ir spēcīgs mārketinga rīks Jūsu biznesa popularizēšanai. Šie drukātie mārketinga materiāli dod Jums iespēju radīt mākslinieciskas reklāmas par to, kas Jūs esat un ko Jūs piedāvājat. Ja skrejlapu dizains ir gaumīgs un atraktīvs, Jūs varat pavisam viegli piesaistīt potenciālos klientus. Tomēr svarīgs ir ne vien Jūsu fantāziju lidojums, bet arī poligrāfijas serviss, kuram tiek uzticēta skrejlapu druka.

Kā skrejlapu kampaņu padarīt efektīvu

Pievilcīgas skrejlapas, tāpat kā brošūras un bukleti, ir lielisks izdales materiāls konferencēs, izstādēs, skatēs vai citos mārketinga pasākumos. Neskatoties uz skrejlapu nelielo izmēru, tās var nodot ļoti spēcīgu ziņojumu. Labi izstrādātu skrejlapu izgatavošana piesaista potenciālā klienta acis un notur tā uzmanību, nododot Jūsu vēstījumu.

Kad Jums pašiem ir jāķeras klāt pie skrejlapu veidošanas, noteikti ir vēlams vadīties un iespaidoties no citām veiksmīgi izstrādātajām skrejlapu kampaņām. Šādos gadījumos var atsaukt atmiņā pēdējo printēto reklāmu, ko esat saņēmis. Vai Jūs varat atcerēties skrejlapā ietvertās detaļas vai vēl labāk, varbūt Jūs to esat saglabājis? Tas, kam jābūt apspriešanas galvenajam tematam ir rīcība, kā likt klientam rīkoties. Lai skrejlapas dizains būtu pietiekami efektīvs, ir vairākas lietas, kas būtu jāiekļauj Jūsu skrejlapā, lai uzrunātu pēc iespējas lielāku mērķauditorijas daļu.

Lai skrejlapa būtu efektīva:

  • Organizējiet skrejlapas lapu ar rāmjiem, robežām un kontrastējošām krāsām;
  • Identificējiet galvenos informāciju, kas jānodod klientiem;
  • Padariet Jūsu informāciju viegli identificējamu;
  • Skrejlapu dizains jāveido tā, lai tas uzrunātu, bet nebūtu pārāk sarežģīts;
  • Koncentrējaties uz Jūsu labajām īpašībām un priekšrocībām;
  • Ierobežojiet sevi un neizmantojiet vairāk kā 2 dažādus tekstu fontus;
  • Veltiet laiku īsa un konkrēta skrejlapas teksta formulēšanai;
  • Izvēlieties labāko poligrāfijas servisu.

Ļoti būtiska ir kvalitatīva poligrāfijas servisa izvēle. Latvijā ir daudzi uzņēmumi, kas piedāvā poligrāfijas pakalpojumus, tāpēc var būt diezgan sarežģīti izvēlēties, kur tad skrejlapu izgatavošana būtu visefektīvākā. Viens no poligrāfijas servisiem ar labākajām atsauksmēm tepat Latvijā ir Hromets poligrāfija, kurā tiek piedāvāti visa veida poligrāfijas pakalpojumi, tajā skaitā arī skrejlapu druka.

Ja Jums ir ierobežots budžets, tad skrejlapu kampaņa būs ekonomiskākais un efektīvākais veids mērķauditorijas sasniegšanai. Hromets poligrāfijā viena skrejlapa (atkarībā no kopējās tirāžas un izvēlētajiem materiāliem) izmaksā pat mazāk par santīmu. Lai no savas skrejlapu kampaņas saņemtu vislielāko atdevi, Hromets profesionāļi arī ieteiks labākās reklāmas tehnikas un veidu, kā skrejlapas piegādāt, piem., izvēloties skrejlapu drukāt uz plānāka papīra, bet lielākā tirāžā, ja nepieciešams uzrunāt lielu mērķauditoriju.

Skrejlapas kā spēcīgs mārketinga instruments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *