Skreiperis ir īpašs gumijas paklājs, kas paredzēts lielo gružu un netīrumu savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm, paaugstinot tīrības līmeni telpās. Uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvā skreiperu paklāju nomu un servisu. Tas iekļauj dažādus pakalpojumus, piemēram, paklāju nomaiņu, tīrīšanu un uzturēšanu, kas atvieglo uzņēmuma ikdienu, palīdz taupīt resursus un uzturēt telpas tīras.

Skreiperis ir izturīgs gumijas paklājs ar salīdzinoši lielu protektoru. Tas ir paredzēts lielo gružu, piemēram, māla, smilts, grants, sniega un citu, savākšanai no apaviem. Skreiperis ir izgatavots no īpaši izturīgas gumijas, kas lieliski kalpo gan iekštelpās, gan ārpus tām. Paklājs nesabojāsies arī sala laikā. Skreiperus parasti novieto pie uzņēmuma durvīm vai arī citās vietās, kur nepieciešams savākt netīrumus no apaviem, piemēram, starp ražošanas vai remonta un biroja telpām.

Skreiperu paklāju noma un serviss ir lielisks līdzeklis, lai vienlaicīgi uzturētu tīras uzņēmuma telpas, kā arī palīdzētu samazināt izmaksas. Skreiperi efektīvi savāc netīrumus un, tos izmantojot, telpas ir jātīra retāk, līdz ar to samazinās izdevumi par telpu tīrīšanu un uzturēšanu. Tāpat skreiperi lieliski aizsargā grīdas no nobružāšanās.

Skreiperu paklāju noma un serviss iekļauj visus pakalpojumus, kas saistīti ar paklāju uzturēšanu – tīrīšanu, kopšanu, nomaiņu un citus. Tas nozīmē, ka, izvēloties skreiperu paklāju nomu un servisu, jums nebūs jāuztraucas par paklāju apkopi. Paklāju servisa uzticēšana speciālistiem palīdz taupīt uzņēmuma resursus, jo nav jātērē laiks un enerģija, lai pašu spēkiem veiktu visas ar paklāju uzturēšanu saistītās darbības, turklāt šo pienākumu veikšana pašu spēkiem var izrādīties dārga, sarežģīta un neefektīva.

Viens no jaunākajiem pakalpojumiem, ko iekļauj skreiperu paklāju noma un serviss ir īpašu logo paklāju izstrāde, kas papildus visām skreiperu funkcijām palīdzēs arī rūpēties par uzņēmuma tēlu. Logo paklājs – skreiperis ir īpaši izstrādāts paklājs ar uzņēmuma logo, devīzi, reklāmas saukli, zīmējumu vai jebkuru cita veida informāciju. Uz paklāja iespējams attēlot arī sīkus zīmējumus un krāsu pārejas, tas nozīmē, ka dizaina iespējas ir neierobežotas.

Skreiperu paklāju noma un serviss

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *