sixt auto nomaSixt auto noma ir viens no stabilākajiem šāda profila pakalpojumu sniedzējiem Eiropā. Tā ir dibināta Vācijā un tai ir 100 gadu vēsture- šis fakts jau vien liecina par stabilu un labi izstrādātu darbības stratēģiju. Viņu darbs arī nepaliek nenovērtēts – Sixt auto noma ir izvirzīta dažādām nominācijām un atzīta par labāko auto nomas pakalpojumu sniedzēju Eiropā. Un izvēloties nomāt automašīnu, tieši stabilitāte un pakalpojumu augstā kvalitāte ir vērā ņemams faktors. Tomēr šī kompānija piedāvā ne tikai iespēju iznomāt dažādus transporta līdzekļus. Tās piedāvājumā ietilpst arī auto līzinga un auto parku vadības pakalpojumi.

Informācija par Sixt auto nomu plaši pieejama internetā- apskatāmi gan pieejamie transporta līdzekļi, gan citi piedāvājumi. Šī kompānija piedāvā ne tikai vieglo automašīnu, bet arī mikroautobusu, kravas furgonu un ekskluzīvu automašīnu nomu- lai katrs var izvēlēties sev piemērotāko. Ir iespējams izmantot arī šofera pakalpojumus. Jāpiebilst, ka visas Sixt auto nomas piedāvātās automašīnas nav vecākas par diviem gadiem, tāpat tiek nodrošināta laba tehniskā kvalitāte.

Sixt auto nomas filiāles Latvijā ir vairākas, tās atrodas arī lidostā „Rīga” un pašā Rīgas centrā, kas nodrošina lielākas ērtības klientiem. Ar šīs kompānijas automašīnām ir iespējams ne tikai ceļot pa Latvijas teritoriju, bet doties arī uz citām pasaules valstīm. Rezervējot automašīnu ar interneta vai tālruņa palīdzību, to būs iespējams saņemt jūsu izvēlētajā nomas punktā visā pasaulē.
Automašīnu noma pieejama arī nedēļas nogalēs, lai izbaudītu komfortablu atpūtas un izklaides braucienu Latvijā vai ārpus tās.

Sixt auto nomas pakalpojumi pieejami ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, tāpat pieejama arī klientu karte, kas nodrošinās labākos piedāvājumus un īpaši izdevīgas auto nomas pakalpojumu cenas.

Neatkarīgi no tā, kādam mērķim automašīna ir nepieciešama- ilgi plānotam ģimenes ceļojumam vai spontānam izklaides braucienam ar īpaši ekskluzīvu auto, nopietnam biznesa braucienam vai kravas pārvadāšanai- ir vērts ieskatīties Sixt nomas piedāvājumos, lai pārliecinātos, ka īstais risinājums ir rodams tieši tur!

Sixt auto noma Latvijā

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *