siltumsūkņu montāžaTava lauku teritorijas mājā problēmas ar ūdens apgādi? Tavās interesēs ir saņemt uzturā droši lietojamu ūdeni? Darbinieki no Udensjums.lv sniegs nepieciešamo palīdzību šo jautājumu atrisināšanā! Kompānijas SIA “Ground Water” servisa piedāvājumā kvalitatīvi ūdens autonomās pieveduma sistēmas varianti un citi ar tās montēšanu saistītie pakalpojumi. Mini ekskavatora serviss, siltumsūkņu uzstādīšana un vēl citi. Apskati piedāvāto pakalpojumu klāstu Udensjums.lv.

Udensjums.lv īsteno arī siltumsūkņu uzstādīšanu, kas ir būtisks jautājums mājoklī, kurā paredzi ieviest ģeotermisko apkuri. Vispirms būs vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās uzstādīšanas darbi, kas ir pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas ierīkošanai. Caur zoni siltums no apakšzemes enerģijas avota riņķos uz siltumsūkni. Tieši šādi norisinās siltuma iegūšanas process. Uzzini vairāk par siltumsūkņu uzstādīšanu jau tagad! Mini ekskavatora serviss tiek lietoti apstākļos, kad nepieciešami rakšanas, teritoriju iekārtošanas darbi. Mini ekskavatoru izmantošanas priekšrocība ir iespēja darboties arī šaurās un nelielās teritorijās, kurās lielāka rakšanas tehnika nevar brīvi tik klāt. Tāpat vari izmantot mini ekskavatora servisu, ja tev vajadzīgs izrakt kanalizāciju, tranšeju, jāizved būvgruži vai jāizlīdzina bedres.

Uzturā izmantojamu ūdeni var saņemt no dažādiem zemes slāņiem: augšējā zemes kārta, dolomīta slānis un smilšakmens. Risinājums, kas ir labākais privātmājām, ir ūdens iegūšanas veids no dolomīta slāņa – ar artēziskā urbuma ierīkošanu. Firmas profesionāļu pārziņā ir dziļurbumu ierīkošana, kas klientiem dod kvalitatīvu, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni. Lielu dzelzs un kaļķa daudzumu var atrisināt ar ūdens mīkstināšanas filtru ierīkošanu. Dziļurbuma ierīkošana ir ieteicama arī tiem, kas dzīvo piepilsētā un grib tīru un “garšīgu” dzeramo ūdeni.

Ja tev ir nepieciešama artēziskās akas ierīkošana, siltumsūkņu ierīkošana vai mini ekskavatora pakalpojums, griezies pie profesionāļiem no Udensjums.lv. .

ŪDENS PIEVEDUMA SISTĒMAS UZSTĀDĪŠANA U.C. PAKALPOJUMI – UDENSJUMS.LV