Tiek uzskatīts, ka sievietes ir no Venēras un vīrieši no Marsa; to intereses, vēlmes un prioritātes bieži ir ļoti atšķirīgas, bet citreiz pārsteidzoši līdzīgas. Tā tik tiešām ir, jo īpaši, ja runa ir smaržu izvēli. Daži varētu diskutēt, vai vīrieši var lietot sieviešu smaržas un otrādi, bet kopumā diezgan daudzi cilvēki teiktu – kāpēc ne?

Kas atšķir sieviešu smaržas no vīriešu smaržām

Diezgan bieži sievietēm patiešām patīk vīriešu smaržas labāk kā sieviešu. Viņām tās tik ļoti patīk, ka viņas ir apmierinātas lietot tās visu laiku. Tāpat arī ir vīrieši, kuri uzskata, ka smaržas, kas ir klasificētas kā sieviešu smaržas varbūt ideālas viņiem. Tas ir iemesls, kāpēc ir vērts padomāt un salīdzināt dažas no lietām, kas atšķir sieviešu smaržas no vīriešu smaržām.

Sieviešu smaržu sastāvdaļas

Sieviešu smaržu sastāvdaļas parasti ir ziedu un augļu ekstrakti. Šādas smaržas ir vispopulārākās jaunāku sieviešu vidū, kas ir lielākā daļa no smaržu pircēju publikas. Vecākas sievietes mēdz izvēlēties smaržas, kas satur spēcīgas ziedu noskaņas un dažas asākas smaržas, lai pievienotu briedumu un noslēpumainību savam tēlam.

Vīriešu smaržas

Vīriešu smaržas, no otras puses, atšķiras no sieviešu, jo tās mēdz būt pikantākas un ar zemes un koksnes notīm. Tomēr tās var būt arī vieglas un gaisīgas vai dziļas un pikantas; to sastāvdaļas ir radoši sajauktas, lai patiktu savai mērķa auditorijai – vīriešiem.

Smaržu veidotāji

Smaržu veidotāji ir nopelnījuši kaudzēm naudas, koncentrējot savu māksliniecisko jaunradi un resursus, sniedzot tirgum to, ko tas vēlas. Tie spēj radīt dažas no populārākajām smaržām, ko sievietes jebkurā vecumā un ienākumu skalā iegādājas un lieto. Tas ir ļoti skaidrs, ja ņem vērā pieaugošo slavenu aktieru, slavenību, sporta personību un modeļu skaitu, kas visu laiku rada arvien jaunas smaržas lielo smaržu ražotāju paspārnē.

Vai vīrieši var lietot smaržas sievietēm un otrādi

Galu galā, jautājums vai vīrieši var lietot smaržas sievietēm un vai sieviete izmantot vīriešu smaržas, nav nemaz tik sarežģīts. Kad Jūs atrodat smaržas, kas Jums patīk, ir vērts tās izmēģināt, neatkarīgi no to klasifikācijas.

Sieviešu un vīriešu smaržas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *