tvora.lv setas, zogi, vartiJa esi nolēmis norobežot privātmāju un tai piederošo zonu, ierobežo to ar labas kvalitātes žogu.  Sētas izgatavo precīzi pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu sortimentā un pēc izmēra adaptējami personīgajām vēlmēm.

Lielu zonu norobežošanai var lietot klasiskās koka sētas. Koka sētu veidošanā var izlemt: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes koksnes dēļu pārklājuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāti skuju koku dēļi nodrošinās koksnes izturību pret saules, lietus, mitruma ietekmi, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un ilgi kalpos.

Ja privātā teritorija ir neliela, var izmantot fundamentālāku risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens žoga veidojumi var būt kā dekoratīvs elements mājas teritorijā vai efektīgs izpildījums atbalsta sienai. Realizējot ieceri par akmens žogu, var izlemt – ar akmeņiem aizpildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp koka dēļiem vai metāla plāksnēm, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens žoga konstrukcijas var saražot vajadzīgajā izmērā gan žogam, gan arī dārzam un piemājas teritorijas dekorēšanai u.c.

Profilēti metāla žogi ar akmens blokiem

Moduļu un bloku žogiem ir izteiktas priekšrocības: fundamentāls izskats, izturība pret ārējās vides ietekmi, daudzveidīga krāsu izvēles iespēja. Žogu būvniecībā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos aizsargā no bloku sairšanas. Izvēloties moduļu žogu, klients var izraudzīties vienkāršu vai divpusējo plāņu novietojumu ar precīzi noteiktu atstarpēm arkas, standarta formā u.c.. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas laiku un dabīgu šķēlumu. Visvairāk izplatītākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU .

Sētas ikvienam mājoklim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *