tvora.lv sēta mājaiJa vēlies ierobežot savu māju un tai apkārtējo teritoriju, norobežo to ar kvalitatīvu sētu.  Žogus ražo precīzi pēc individuāla pieprasījuma, jo tie ir daudzveidīgā krāsu piedāvājumā un pēc izmēra pārveidojami individuālajām vēlmēm.

Visklasiskākais risinājums zonas ierobežošanai ir klasiska koka sēta. Koka žogi diezgan labi piemēroti privātmāju teritorijas norobežošanai. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar žogiem no akmens – viegli-, un labi iederas pie jebkura dizaina mājas. Koka žogi iespējami gan ar vertikāliem, gan horizontāliem vairogiem, atkarībā no personīgajām vajadzībām. Kvalitatīvi apstrādāti skuju koku dēļi aizsargās no mitruma, pelējuma un kaitēkļiem, ilgi saglabās jauna žoga izskatu un kalpos ilgtermiņā.

Ja piemājas teritorija ir samērā maza, var realizēt fundamentālāku sētas risinājumu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā dekoratīvs objekts piemājas dārzā vai paaugstinājums uz bruģēta celiņa. Īstenojot nodomu par akmens sētu, var izlemt – ar akmeņiem piepildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens konstrukcijas var izgatavot dažādā lielumā gan žogam, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas dekorēšanai u.c.

Bloki sētas būvniecībai

Izvēloties moduļu žogus, saņemsiet ilga laikaposma priekšrocības. Moduļu žogu konstrukcijām ir estētisks izskats, tās ir ilgstoši noturīgas un ar ilgu kalpošanas periodu. Moduļu sētas ražo no plātņu dēļiem Aluzinic, kurus apstrādā ar sevišķu materiāla pārklājumu. Tas moduļu žoga plātnes pasargā no korozijas, garantējot ilga laika perioda estētisku vizuālo izskatu. Bloksistēmas žogu celtniecībā tiek lietoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas celtniecības – TO un SU – bloku sistēmas..

  1. TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Blokus var lietot dažādu celtņu, ēku apšuvumiem, kā žoga blokus, starpsienu un citu būvju izveidē. Lielākais pluss – nav nepieciešami papildus līdzekļi apdarei.
  2. SU sētu bloki radīs cienījamu un varenu mājokļa vidi. Jaunākās Cytryn, Vera krāsas risinājumi piedāvā plašu krāsu izvēli un pēc iespējas dabīgāku akmens tonējumu.

tvora.lv žogi, sētas, dzīvžogi

Sēta mājai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *