manaslecas.lv kontaktlēcas 8Mūsdienās brilles ir ne tikai redzes uzlabotājs, bet arī stila elements. Manaslecas.lv Tu varēsi piemeklēt arī kontaktlēcas kā ikdienai, tā arī īpašiem gadījumiem. Manaslecas.lv ir vieta, kur gan Tu, gan ikviens Tavs draugs vai vienkārši lapas apmeklētājs varēs iegādāties visu nepieciešamo – brilles, kontaktlēcas un pat kopšanas līdzekļus kā arī acu pilienus. Papildus brillēm, mājas lapā varēsi piemeklēt arī briļļu tīrāmos līdzekļus. Gan brilles, gan kontaktlēcas un tīrīšanas līdzekļus vari gan vienkārši apskatīt, gan pasūtīt tieši mājas lapā. Varēsi aplūkot arī labākos piedāvājumus un akcijas preces. Kas attiecas uz krāsainajām lēcām, tās pieejamas gan kā vienas dienas, gan kā trīsdesmit dienu kontaktlēcas. Ja vēlies izcelt vai manīt savu acu krāsu, tad Tev jāizvēlas krāsainās kontaktlēcas. Taču, kontaktlēcas „Crazy” sniegs Tev iespēju pārsteigt ikvienu, jo šīs kontaktlēcas piemērotas tematiskajām ballītēm vai karnevālam. Lietojot kontaktlēcas, galvenais ir atcerēties, ka kontaktlēcas nedrīkst nēsāt ilgāk par tām paredzēto laiku. Kā arī, izvēloties kontaktlēcas, jānoskaidro kādi tīrīšanas līdzekļi nepieciešami.

Ielūkojoties Manaslecas.lv, sapratīsi, ka šeit Tu varēsi iegādāties, gan brilles ikviena gaumei, gan kontaktlēcas kā ikdienai tā arī svētkiem un karnevālam, gan acu pilienus vai gēlus un citus acīm svarīgus pakalpojumus un piedāvājumus. Tev nav jāuztraucas par to, kur veikt redzes pārbaudi, jo Manaslecas.lv Tevi aicina veikt pārbaudi tepat Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 37. Šajā adresē atrodas Manaslecas.lv A’telpa. Tur, Tu varēsi atpūsties, kamēr rūpīgie speciālisti parūpēsies par Tavām acīm. A’telpā pieejami dažādi pakalpojumi, sākot jau ar vienkāršu sūdzību uzklausīšanu līdz pat acs spiediena mērījumiem. Ja Tu esi pastāvīgs kontaktlēcu lietotājs, un vēlies veikt profilaktisku redzes pārbaudi, tad izvēlies pakalpojumu „Redzes pārbaude”! Pēc redzes pārbaudes Tev tiks izrakstīta gan kontaktlēcu, gan briļļu recepte.

Nepieciešamas brilles lasīšanai? Ieskaties Manaslecas.lv un atrodi savam stilam un gaumei piemērotākās! Manaslecas.lv sadaļā par lasāmbrillēm vīriešiem atradīsi brilles dažādām gaumēm. Pieejamas brilles melnā krāsā ar dūmakainu stiklu, kas atvieglo lasīšanu saules gaismā. Tāpat, atradīsi arī klasiskas lasāmbrilles vai brilles ar melnām, metāla kājiņām. Tiem, kuri vēlas iegādāties brilles kā modernu akcentu, Manaslecas.lv piedāvā arī dažādas modernas lasāmbrilles ar izteiksmīgu rāmi un dizainētām kājiņām, piemēram, ar leoparda rakstu. Turklāt, iegādājoties brilles, komplektā saņemsi arī mikrošķiedras drāniņu, kas būs labs palīgs, lai briļļu stikliņi vienmēr būtu tīri.

Ja izlem iegādāties lasāmbrilles internetā jau šodien, saņemt tās varēsi 1 darba dienas laikā. Manaslecas.lv Tev nodrošina četras iespējas kā saņemt savu pasūtījumu. Bez maksas savu pasūtījumu varēsi saņemt optikas salonā “Metropole”. Tāpat, preces saņemt vari arī Latvijas Pasta nodaļās, pasta stacijās kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās. Ja preču vai produktu izvēles brīdī neesi pārliecināts par savu izvēli, sazinies ar Manaslecas.lv konsultantiem pa tālruni 202 11 202.

ŠEIT TU ATRADĪSI KONTAKTLĒCAS SAVĀM VĒLMĒM,  MANASLECAS.LV!