sarkanais paklājsPasākumu aprīkojuma nomas uzņēmums Akurāts piedāvā arī dažādu paklāju nomu pasākumiem. Viens no tiem ir sarkanais paklājs. Šis paklājs palīdzēs radīt īpaši svinīgu noskaņu ikvienā pasākumā. Tas ir īpaši piemērots svinīgiem pasākumiem un pieņemšanām. Sarkanā paklāja noma ievērojumi atvieglos pasākuma organizēšanu, jo to iespējams pasūtīt kopā ar pārējo aprīkojumu, kā arī nebūs jāuztraucas par tā piegādi un ieklāšanu.

Sarkanais paklājs ir mīksts paklājs, ka s lieliski izskatīsies ikvienā pasākumā, kur nepieciešams radīt svinīgu noskaņu. Sarkanais paklājs ir satīts ruļļos un ir iespējams iznomāt gan sarkanā paklāja celiņu, kā arī ieklāt sarkano paklāju visā telpā. Sarkanais paklājs lieliski izskatīsies gan telpās, gan brīvdabas pasākumos, kā arī teltīs un nojumēs.

Akurāts piedāvātā sarkanā paklāja noma ļauj iegūt nepieciešamā izmēra paklāju vajadzīgajā vietā, to neiegādājoties. Tas patiešām ir ērti un vienkārši – jums atliek tikai sazināties ar Akurāts pārstāvjiem un vienoties par nepieciešamo paklāja izmēru un laiku, kad tas nepieciešams. Lai vēl vairāk atvieglotu pasākuma organizēšanu, Akurāts piedāvā arī sarkanā paklāja piegādi un ieklāšanu. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāvelta laiks un enerģija šo jautājumu risināšanai, jo to jūsu vietā izdarīs Akurāts darbinieki.

Vai varat iedomāties, cik dārgi būtu nepieciešamo sarkano paklāju pasākumam iegādāties, tāpat būtu nepieciešams atrast telpas, kur to uzglabāt pēc pasākuma. Nomājot sarkano paklāju, šis jautājums jums nebūs jārisina.

sarkanie paklāji

Papildus sarkanā paklāja nomai, Akurāts piedāvā arī citu krāsu paklājus, turklāt sarkanais paklājs ir pieejams vairākos dažādos toņos. Tāpat Akurāts piedāvā arī cita aprīkojuma, kā arī telšu, nojumju un grīdas seguma nomu. Pieejamas vairāk nekā desmit dažādu izmēru un formu teltis un nojumes, ļaujot atrast piemērotāko ikvienam pasākumam, neatkarīgi no plānotā viesu skaita. Tāpat pieejams arī ļoti plašs aprīkojuma klāsts, iespējams iznomāt gan dažādu krāsu paklājus, gan galdus un krēslus, gan solus un pat skatuves un dekorācijas. Tas nozīmē, kas viss nepieciešamais ikvienam pasākumam ir pieejams vienā vietā.

Sarkanais paklājs no Akurāts īpašiem gadījumiem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *