Sakoptā un tīrā vidē vēlas uzturēties ikviens. Tieši tādēļ rūpes par to svarīgas gan mājās, gan uzņēmumā. Tomēr tas ne vienmēr ir vienkāršs uzdevums.

Viens no variantiem, kā parūpēties par telpu tīrību, ir izvēlēties servisa Berendsen pakalpojumus. Tā piedāvājumā gan paklāju un higiēnas piederumu, gan arī mopu noma.

NEILONA GRĪDAS PAKLĀJI, GUMIJAS PAKLĀJI, LOGO PAKLĀJI, KĀ ARĪ CITI RISINĀJUMI PATĪKAMAI UN DROŠAI VIDEI UZŅĒMUMOS

Ir īstais brīdis ieviest patīkamas vizuālās pārmaiņas Jūsu mājvietā vai darba vietā! Vienkāršākais veids, kā to īstenot, ir jauni un funkcionāli grīdas paklāji. Berendsen parūpējies par plašu izvēli – neilona grīdas paklāji, gumijas grīdas paklāji, sarkanie grīdas paklāji, logo un krāsainie grīdas paklāji, kā arī komforta paklāji – iespējas ir visām gaumēm atbilstošas! Turklāt Berendsen rūpējas par regulāru paklāju nomaiņu , kas nenoliedzami ir ērts un praktisks risinājums. Uzzini vairāk te!

BERENDSEN MOPU NOMA – AUGSTĀKIEM TĪRĪBAS STANDARTIEM

Nozīmīgs palīgs telpu telpu uzkopšanā ir mops. Mops ir īpaši veidots darbarīks efektīvai grīdas uzkopšanai. Mops ir kā liela slota, tikai veidots no speciālas dzijas, kas labi savāc putekļus. Mops tiek izmantots visu veidu telpu uzkopšanai, turklāt mops noder gan sausā, gan mitrā uzkopšanā. Berendsen piedāvātā mopu noma garantē, ka kvalitatīvs mops Jūsu uzņēmumā būs pieejams vienmēr, kad tas nepieciešams. Mopu noma piedāvā iespēju izvēlēties piemērotāko variantu – mops pieejams vairākos izmēros, piemēram, 46 cm, 56 cm un 110 cm liels mops. Līdz ar to iespējams izvēlēties savām darba telpām vai mājoklim piemērotāko un iztīrīt dažādas telpas daļas ērti un kvalitatīvi!

Mopu noma – tā ir lieliska iespēja parūpēties par tīru vidi modernā veidā. Mopu noma ir ērts veids un lielisks ieguldījums – mops tiks nomainīts reizi nedēļā vai biežāk, tātad nevajadzēs uztraukties par tā tīrīšanu. Mops ir pareiza izvēle, jo nebojā virsmas, nodrošina grīdu aizsardzību, samazina uzturēšanas izmaksas, lieliski savāc putekļus un pulē grīdas!

VIENMĒR TĪRA TUALETES TELPA AR BERENDSEN HIGIĒNAS APRĪKOJUMU LĪNIJU

Berendsen higiēnas serviss nodrošina jaunu, pilnveidotu higiēnas aprīkojumu tualetes telpām – tā unikālais dizains un funkcionalitāte nodrošinās izcilus higiēnas apstākļus arī Jūsu uzņēmumā. Higiēnas aprīkojums izceļas ar efektīgu dizainu, kas iederas jebkurā telpā. Jaunā higiēnas aprīkojuma līnija radīta atraktīvos toņos un tajā ietilpst dažādi produkti – ne tikai jau ierastie tualetes papīra turētāji un gaisa atsvaidzinātāji, bet arī Clean Seat – putas, ar kurām pirms lietošanas dezinfecēt klozetpoda sēdvirsmu, kā arī Lady Care, kas ļaus sievietēm atbrīvoties no higiēnas izstrādājumiem. Visi produkti, tai skaitā arī Lady Care un Clean Seat pieejams desmit dažādās krāsās. Jaunais higiēnas aprīkojums – sākot ar putu ziepju dozatoru, tualetes papīra turētāju un papīra ruļļa turētāju un beidzot pat ar īpašām Lady Care higiēnas tvertnēm un Clean Seat dezinfekcijas līdzekli – sniedz visplašākās tualetes telpu labiekārtošanas iespējas. Iegādājieties savam uzņēmumam nepieciešamos un piemērotos higiēnas produktus izdevīgi!

Berendsen – pareizā izvēle tiem, kuri grib atrasties tīrā vidē. Grīdas paklāji, mops un mopu noma Lady Care, Clean Seat un cits tualetes aprīkojums. Uzzini vairāk www.berendsen.lv.

SAKĀRTOTA VIDE ARĪ TAVĀ UZŅĒMUMĀ